Jump to content

Ауди А6 C6 - какъв двигател да избера?


Recommended Posts

  • Отговори 198
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На прима виста и трите не са нищо специално, ама нали са от немско...  начи са топ. Ходи купувай там и да се връзват с очилата другото е все тая 😜

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказката с немцията в днешно време е ебаси заблудата. Особено вървелите на тънкана, продавани от кореняка аамет

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, OvivO написа:

ухааа, това в Германия се продава!!!

@Passi:  Пуска, да нямаш автокъща в Германия, бря?!

Аз съм прекалено коректен и не ставам за търговец на коли.Иначе тия коли не ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На холандката и ръждица  е избила. Кат на нЕкоя Астра. Теглич  + автомат 6HP19 :nixweiss:.

Втората ако не е паркирана на голям страничен наклон, си мисля че е на въздух. Ако е така, то май предна лява възглавница е тръгнАла. Което вАжи и за предна дясна....та и за задните. Тя поне има ВИН и може да се провери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглича ми е малко странна тая логика да се бяга от коли с такъв. Реално погледнато да възможно е да са теглили каравана, платформа и какво ли не още... или пък да са си карали велосипедите. Варианти много, на мен лично ми трябва да си карам колелото понеже някак си нямам вяра в багажниците дето се слагат на тавана или закачат на капака с някакви си каишки... ама това е друга тема. 

 

Тази изглежда прилична, но и цената е доста дебела. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масово по селата колите имат двуколесни ремаркета до 750 кг. От тези малките квадратните ремаркета, ползват си ги ако има нещо по голямо да се прекара по къщата, както и да си закарат боклука до кофата или сметището (често това може да са 2-5-10 км), няма да си цапат багажника. И аз не мисля че е проблем.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, P_PETKOV said:

Теглича ми е малко странна тая логика да се бяга от коли с такъв. Реално погледнато да възможно е да са теглили каравана, платформа и какво ли не още... или пък да са си карали велосипедите. Варианти много, на мен лично ми трябва да си карам колелото понеже някак си нямам вяра в багажниците дето се слагат на тавана или закачат на капака с някакви си каишки... ама това е друга тема. 

 

Тази изглежда прилична, но и цената е доста дебела. 

Черният цвят не ми харесва, искам сива по възможност, а коженият салон през лятото се нагрява до степен да смъкне кожата, колата от  обявата май блъскана - бронята отпред не е напасната, съмнителна ми е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема определено пък и цвета да е нам си къв и те така ... това с черния цвят и кожата се лекува като се сложи соларен преден джам ако колата не е с такъв.7

 

Ето една сива, даже е с газ и сменени вериги.

Отделно е направена фейслифотва заедно с мултимедията не само брони и фарове.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е съвпадение, обаче преди 1 година...може и повече, точно такава кола се продаваше тук в БГ.

1:1 с тази. А преди две седмици, покрай моята случайно ме заговори "типичен" германец, ама не от анадола, а от БГ.

Онази от обявата била негова. Купил я от руснак в немско и много се набутал и за ремонти и като я продавал. А си беше с нашенските номера. Май и за веригите спомена, че са сменяли.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/12/2019 at 12:59 AM, P_PETKOV said:

Интересна тема определено пък и цвета да е нам си къв и те така ... това с черния цвят и кожата се лекува като се сложи соларен преден джам ако колата не е с такъв.7

 

Ето една сива, даже е с газ и сменени вериги.

Отделно е направена фейслифотва заедно с мултимедията не само брони и фарове.

Днес мой познат я е прегледал по моя молба и ми сподели, че се е чувало чукане от двигателя след достигане на оптимална температура, най-вероятно бил за основен ремонт. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема шанс тва да Ее за ремонт и да не го споменат в обявата.Най малко ще пише че мотора има шум....

П.п. ..иам спреляк за ценители :hilezh:

 

rps20190813_133107.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, P_PETKOV said:

Шанс ... или просто добър пример, че дори в Немско не всички коли са перфекти били те и доста скъпи.

тя, ако колата се продава от немецът Али Рза, много неща могат да не са наред. Виж с какви гуми е онази втората А6-ца.

Ако си е от частно лице или автокъща, собственик немец, пак има шанс, но е доста по-малък.

И те са хора, понаучихме ги ние от Източна Европа какви джамбази да бъдат и те...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, moto_fan написа:

Нема шанс тва да Ее за ремонт и да не го споменат в обявата.Най малко ще пише че мотора има шум....

 

Идея си нямам ама все пак един познат е ходил чул е шум от мотора какво и да значи това значи е за нов мотор :flehan:

Иначе това пише в обявата за мотора " Der Motor läuft sehr gut und hat auch im Gasbetrieb super Leistung. Kein ruckeln beim beschleunigen oder umschalten von Benzin auf Gas."

 

Вече кое точно е вярното ходи разбери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трее ли за ти направя и изводите или ше се сетиш сам къв мастер е тоо познат.  

Я моо четем немЦки батен, Нема нужда от цитати :zustimm:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам те, че го спрехаш :D

E 100% е бил поне с едно вишу по ДВГ и хиляди ремонтирани двигатели по слух.

 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, P_PETKOV написа:

Шанс ... или просто добър пример, че дори в Немско не всички коли са перфекти били те и доста скъпи.

Ходих и аз да гледам една "перфектна"кола от предсавителство  и ми идеше да ревна.😃 Научили са се да лъжат яко и тия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми се отдаде възможност да шофирам А6 с 3.0тди, много ми хареса как ускорява, цената ме устройва, само не знам дали не е доста по-проблемен спрямо 4.2 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е поддържан автомобил, няма да ти създава ядове. Има си своите болежки, трябва и добър сервиз, да си поддържаш там колата. 

Това, че ускорява много, е леко измамно, заради ритника от турбото. 

Скоро с едно 4.2 си ускорявахме заедно и до 120 бях с него, след това ме дръпна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно 4.2ката не е била в добро състояние, защото нечпинат 3.0 тди с 240 к.с. няма никакъв шанс срещу 4.2ка, дори няма интрига. Осмаците са много претенциозни и губят мощ заради дреболии, които трудно се хващат - вихрови клапи, клапи на колектора, бобини, дебитомер, ламбАда сонди, запушени катализатори и какво ли още не .....

 

13 minutes ago, Jasmine said:

Вчера ми се отдаде възможност да шофирам А6 с 3.0тди, много ми хареса как ускорява, цената ме устройва, само не знам дали не е доста по-проблемен спрямо 4.2 ...

А хареса ли ти звука и работата на мотора при примерно 90-100 км/ч на темпомат? Тракащия дизел е много дразнещ в сравнение с осмак в такива ситуациЙ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HannoSLM написа:

 

 

А хареса ли ти звука и работата на мотора при примерно 90-100 км/ч на темпомат? Тракащия дизел е много дразнещ в сравнение с осмак в такива ситуациЙ. 

Кво тракане ве, тва да не е бомба дюза в папуняк :hilezh:

Ако се чува мотора с таа скорост тва не е А6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28 minutes ago, HannoSLM said:

А хареса ли ти звука и работата на мотора при примерно 90-100 км/ч на темпомат? Тракащия дизел е много дразнещ в сравнение с осмак в такива ситуациЙ. 


Ханьо, при тази скорост мотора е на 1800 оборота, кви тракания, какви звуци. Ай стига писа по инерция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...