Jump to content

Какви носачи?


ники 125кс.

Recommended Posts

Здравейте на всички, понеже не можах да открия инфо конкретно за 4ф,

въпроса е какви носачи могат да заместят Лемфьордер като вариант?

Цената от 1000++ за комплект на лемфьордер е лудост. Знам от собствен опит, че са най добри, но ми се струва ненормално такава цена.

Кои са добрите варианти? С какви марки носачи карате своите 4ф и доволни ли сте?

 

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко километра си изминал с тях и как е управлението?

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм минал николко.Главно само тях слагам.Рекламации няма.На мойта съм с такива ама тя е малко по стар модел и са само на 1000 км.

Просто другите са боклуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, SVarbanov написа:

Просто другите са боклуци.

Стиигаа беее, нима?^_^

@ники 125кс., сичко в паричният диапазон 280-380 лв. върши перфектна работа, масовката са китайски, турски и псевдоевропейски, се тая, чупиш - фърляш- нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

26 minutes ago, NIKO said:

Стиигаа беее, нима?^_^

@ники 125кс., сичко в паричният диапазон 280-380 лв. върши перфектна работа, масовката са китайски, турски и псевдоевропейски, се тая, чупиш - фърляш- нови.

Това от опит ли го казваш? Да не си проимал и ти тайно 4ф-ка?

3 hours ago, ники 125кс. said:

 

Здравейте на всички, понеже не можах да открия инфо конкретно за 4ф,

въпроса е какви носачи могат да заместят Лемфьордер като вариант?

Цената от 1000++ за комплект на лемфьордер е лудост. Знам от собствен опит, че са най добри, но ми се струва ненормално такава цена.

Кои са добрите варианти? С какви марки носачи карате своите 4ф и доволни ли сте?

 

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

 

 

 

За какво ти е да си купуваш комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кого гъбаркаш, НИКО? Най-евтините 4f са около 4 000 лева, а всички тук знаем, че нямаш толкова пари.

Или казано по друг начин - защо не си толкова богат, на колкото умен се правиш?

 

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой отзиви за MS Germany, че дават и 3 години гаранция, колкото и невероятно да звучи?

Ето линк към предлаганите носачи:

https://bazar.bg/obiava-21924955/3g-garantsiia-komplekt-nosachi-za-audi-a6-4f-bezplatna-dostavka

 

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

Редактирано от ники 125кс.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом се търси бюджетен вариант защо просто не отидеш да ти рециклират тампоните на носачите?

По 10-20 лв на носач май взимат:

 

https://www.olx.bg/ad/remontira-retsiklira-vazstanovyava-sharnirni-boltove-nosachi-CID555-ID2NL1j.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, колега не ме разбра. Рециклиране то е за самоубийците, аз не искам такова нещо. Искам да разбера колегите с какви носачи карат своите коли и колко изкарват не така известните и съпи съответно марки. Ако няма добър заместител, е ясно че пак ще се взима скъпото. Предишните ми Б5 и Ц5 съм ги карал само с лемфьордер, като на б5-цата имах навъртяни 100000 км. с лемфьордера и нямаше никакво хлопане. Сега като проучих цената за комплект, честно казано ми се стори ненормално такава цена.

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, ники 125кс. написа:

Има ли някой отзиви за MS Germany, че дават и 3 години гаранция, колкото и невероятно да звучи?

Ето линк към предлаганите носачи:

https://bazar.bg/obiava-21924955/3g-garantsiia-komplekt-nosachi-za-audi-a6-4f-bezplatna-dostavka

 

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

 

С такъв комплект носачи съм на моята А6 99 година. Преди 50 000 км ги сложихме и още има хляб в тях, а я карам здраво без щадене. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 
С такъв комплект носачи съм на моята А6 99 година. Преди 50 000 км ги сложихме и още има хляб в тях, а я карам здраво без щадене. 
Ето такъв отговор чаках да прочета.
50000 км. са стабилен преход за нашите пътища. Благодаря колега за включването в темата.
ЗНАЧИ +1за мс.

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, ники 125кс. said:

Не, колега не ме разбра. Рециклиране то е за самоубийците, аз не искам такова нещо. Искам да разбера колегите с какви носачи карат своите коли и колко изкарват не така известните и съпи съответно марки. Ако няма добър заместител, е ясно че пак ще се взима скъпото. Предишните ми Б5 и Ц5 съм ги карал само с лемфьордер, като на б5-цата имах навъртяни 100000 км. с лемфьордера и нямаше никакво хлопане. Сега като проучих цената за комплект, честно казано ми се стори ненормално такава цена.

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
 

Колега не си прав. Прочети малко за този сервиз в Казанлък, ще видиш че доста хора са си правили носачите там. Като му дойде времето и аз ще се запътя натам. Човека дава 60 000км гаранция.

Иначе в оригинал слагат TRW. Като бюджетна алтернатива бих ти препоръчал Corteco, много хубава гумат имат.

Редактирано от involar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, royce написа:

@ppenchev А откъде точно ги купи? От същия линк или от e-bay?

От колегата @KOKO 100 C4 - Препоръчвам, много е коректен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За носачи роман мога да напиша ама...айде друг път.

 

Слагай Лемфьордер, да ти е мирна главата...от паричен опит го казвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, ники 125кс. said:

Предишните ми Б5 и Ц5 съм ги карал само с лемфьордер,

Сменяй само каквото е за смяна.....с Лемфьордер.

Превантивната смяна на здрав носач за първоначално вграждане е безумие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какъв здрав заводски носач говорим на 20+ год кола на 500 к км. Всеки говори за него, но никой не го е виждал.

Редактирано от ppenchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не е на 20 години, но От 2006г. насам не вярвам да не са сменили някой носач.

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На аудито ми А6 С4 от 1996 десния носач не беше сменян никога и не го смених до 300х и 19г. Левият беше сменян в Германия и аз също го смених, макар че нямаше особена нужда. Имаше съвсем лек луфт.

Единият кормилен накрайник също не беше сменян никога и не го и смених.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, въпроса е за окачване на А6 4ф, не за А6 ц4, Ц5, и други производни. Има разлика в геометрия, тегло, и т. н.
Просто не могат да се съпоставят тези окачвания, за да се стигне до вариант за подмяна.

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...