Jump to content

проблем със спирачки


pace

Recommended Posts

Появи ми се проблем със спирачките след смяна на маркучи,педала пропадна,до предна лява и задна дясна изобщо не стига течност,при развъртяна тръбичка от помпата на предна лява и натискане на педала изобщо не излиза течност,дали помпата е фирясала или е нещо друго...колата е Ауди 80 1.8 без ABS...хелп,че колата ми трябва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ги обезвъздуша тези двете проблемни колела като не излиза течност от самата помпа,нито от старата нито от новата ''смених я''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата помпа нова ли е или втора употреба?

Пробвай следното:

- развиваш двете тръбички (проблемните) от помпата

- някой натиска педала на спрачката (не се помпи)

- запушваш с пръсти изходите на помпата

- помощникът пуска педала на спирачката

 

Може да го повторите 2-3 пъти. Вероятно на второто натискане на педала ще започне да пръска спирачна течност, така че внимателно. Подложи и някой парцал, който да попие течността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата е нова от магазина,това със запушването на отвора на помпата го пробвах вчера,никакъв ефект,натиска-запушвам,пуска-отпушвам и дърпа въздух,снощи пълних помпата с течност със спринцовка днес мъките продължават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето за спирачна течност старото ли е?

Така както обясняваш излиза, че единият от двата му щуцера е запушен и не пуска течност към помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След нечовешко ''помпане'' всичко е ок,може би смених работеща помпа но като знам каква глеч имаше в казанчето не ме е яд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...