Jump to content

Търси се електрически скутер за дете


Recommended Posts

Здравейте, колеги.

 

Нужен ми е съвет относно закупуване на ел скутер за дете на 10 години. Какво е важно да се гледа - батерия?Важно е не е прекалено бърз, за да не стане беля, но същевременно да може да се придвижва успешно из центъра на София.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Jasmine написа:

Ами тротинетка ама с ел двигател и спирачки, с батерия.

Тоест електро тротинетка...Xiaomi  M365 е добър избор, но внимавайте, понеже има доста ментета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, силно вероятно е на това да се спрем за рождения ден - със сигурност малкият ще се зарадва.

Поздрави. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно наум:

Четох че с тези тротинетки се връзвали без автентикация от мобилните приложения и така разни деца се правели на хакери, да спират тротинетките на минаващи в обхвата им. Не знам доколко това е така, но съм склонен да вярвам, имайки предвид източника ми. 

И второ - наскоро се шумеше около очаквани регулации на въпросните електрически тротинетки, според които максималната разрешена скорост щеше да е 20 км/ч. За деца над 14 години ще е разрешено, но с максимална скорост 12 км/ч. Та ако влязат в сила тези промени, да не се окаже неизползваема тротинетката за вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А съвсем скоро, ако си купите една електрическа джипка на Ауди, тази чудесна тротинетка ще ви излезе безплатно - та даже ще можете да я зареждате в джипката:

https://lifestyle.bg/speed/audi-e-tron-scooter-i-elektricheskata-trotinetka-za-2000-evro.html?utm_source=Push Notifications&utm_medium=article&utm_campaign=Най-луксозната електрическа тротинетка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...