Jump to content

Какъв размер гуми максимално,влизат под калниците на Б3


pace

Recommended Posts

Какви 15-ки максимум мога да сложа на Б3-ката,че старите ''195/65/15 са за смяна,няма да изкарат до есента,питането ми е конкретно за 205/55/15 - предни и  225/50/15 - задни...други размери не ме интересуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ги смятал,по ме притеснява да не опират някъде,сега 195 минава на около сантиметър от макферсона,205 ще опре ли някъде а отзад разликата в широчината е още по-голяма от 195 на 225

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, kkris написа:

Видимо е повдигната доста колата, въпреки това, явно я караш сам, затова не опира...

Само задницата е повдигната с 2 см. подложки под чашките на пружините със старите 195/65 нямаше толкова разстояние между гумите и веждите но тези са по-ниски,прав си...сам я карам,че няма повече място на лявата седалка...иначе се возят още двама :)

Преди 9 часа, iovkom написа:

Каква е идеята?

Идеята е,че не харесвам кола с тесни гуми,прилича на теснолинейка...правя я на мен да ми харесва.

Редактирано от pace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Днес смених на 195/65/15 с оригиналните лети джанти (костенурката където им е прякора с 6 спици) качих 4 джанти с гумите и още 4 гуми багаж отзад. 
Не опира никъде и по легналите полицай също.
Зависи от състоянието на задните пружини / амортисъори изглежда.

Усеща ли се тромава?
Всъщност след детайлно проучване този размер гуми го слагат на коли които са 100коня + (Серийно това е стартовият размер на А4). 
Така че вероятно е най-добре за 112+ коня двигателите на Б3.

Редактирано от vvulev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...