Jump to content

Задни спирачки


A.Y.

Recommended Posts

22 minutes ago, A.Y. said:

Благодаря! Казаха ми , че точно от А8 D3 взимат апаратите със супортите за 360мм дискове и ги монтират директно. Моята не е фейса.

д3 с кой двигател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на Zimmermann SPORT Z надупечени 360мм. Та, за да ги сложа трябва да сменям апарати или просто тая ламарина да я махна, или да взема някаква от а8 Д3? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж таблицата на предната страница, накратко за всеки размер дискове има различни спирачни апарати.

Като според зависи от колата може да се наложи и смяна на шенкели, разбира се това са опциите да стане като от завода, вече ако се тръгне с други съпорти апарати и т.н. филма става дълъг и с неясен край.

Дупчени Zimmermann бих ги пропуснал ... по-добре с оригинални дискове, феродо накладки, метални маркучи и по-добра спирачна течност, но всеки сам си решава как да подобри спирачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.08.2019 г. at 20:21, P_PETKOV написа:

..... гледайте за оригинални в ибей...

 

На 12.08.2019 г. at 6:32, P_PETKOV написа:

Оригинални от ибей......

 

Преди 1 час, P_PETKOV написа:

 ... по-добре с оригинални дискове....

Ама дай да ги видим тия "оригиналните" най-накрая, да научим и ние нещо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм линкове и партномера какво да ви давам нито ги продавам нито нищо, всеки сам да си решава. Вече ако нещо те дразни оригинални :nixweiss:

Три размера Zimmermann (288, 330 и 347мм)  дупчени купувани от България и немско имам и всичките имат микропукнатини покрай дупките.

 

преди 2 минути, k.vasilev написа:

Двубутални ли са?

360мм и 385мм спирачни апарати са двубутални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, намерих си апарати за 360мм дискове и супорти от 4.2 бензин. Щом казвате, че стават с директен монтаж ги поръчвам. Трябва ли да се сменят маркучи/метални тръбички или нещо друго или всичко останало си е от моята кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само 20ки и нагоре 😁 ... писано е в темата какво влиза.

За протокола при 385мм дискове влизат 18ки, но само определени модели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote
Три размера Zimmermann (288, 330 и 347мм)  дупчени купувани от България и немско имам и всичките имат микропукнатини покрай дупките.
точно поради тази причина сложих само нарязани



Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, след известно ровене из чуждестранни форуми си направих извода, че сериозните фирми предлагат само рязани дискове и те така... вече кой на какви ще се спре е съвсем друга тема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.08.2019 г. at 8:50, P_PETKOV написа:

Пуснал съм линкове и партномера.....

Това прекрасно, а кои са "оригиналните", как разбираш, че са "оригинални", изобщо коя марка е "оригиналната"? Като се каже "по/най-добре оригиналното", да научим накрая, кое е то.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за тези които продава Ауди, с парт номера и т.н. Може би по-точно е да се казва Genuine carpartars знам ли... или части които идват със щампи на ауди и съответния парт номер. Или масово наричани оригинални, макар и не абсолютно точно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сефте ги чувам тези ама след като пишат, че доставят за фиат и деу анус ... нещо ме отказаха да чета повече, но после погледнах дали имат нещо за RS4 B8 и RS6 C6 ама нъцки.

После гледам, за S6 C6 каталого им показва някакви безумия за предните дискове, 302мм. Накратно не ми вдъхват доверие някак си.

 

"През 2001 г. вече е със статут на доставчик на Fiat Auto Poland , в резултат на което продукцията е на разположение в дилърската мрежа на Фиат така както са оригиналните части!

Малко по-късно, спирачните дискове и барабани са одобрени и от FSO и оригинално се монтират на Daewoo Lanos, а строгите изисквания на германския пазар са удовлетворени с германския сертификат за качество TUV."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...