Jump to content

AUDI Connect


Wildkid

Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 1.09.2021 г. at 21:04, v140 написа:

 

Имаш възможност да се откажеш в рамките на 14 дни, ако не си доволен от функциите, които имаш и ще ти върнат парите.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Въпрос:

Дойде ми 10 цифрения код за Аудикънект. 

Преди през myAudi ми даваше възможност да преключа регистрацията при наличие на 10 цифреният код.

Сега това изчезна. Как да добавя и къде 10 цифреният код.

Да изтрия колата, която съм добавил и наново да я регистрирам или има възможност директно да добавя този код към регистрирания автомобил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, каква карта се взели и от кой оператор? Гледам на виваком започват от 12 лв/ месец за 6гб. Това много ли е, малко ли е? Колко харчи този audi connect?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди конект-а не му трябва дейта карта, практически в колата има e-sim и част от абонамента, който се плаща е свързаността. 
Дейта картата ти трябва за да си пуснеш мобилния хотспот в колата.

 

Поне така е при Б9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там където трябва да сложа сим картата нали трябва да е с интернет? За тази карта питам колко голяма трябва да бъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и тя е само за хотспот-а в колата… не за Ауди Кънект.

 

Аз ползвам 10ГБ карта на медец, но ако редовно возиш деца, които зяпат клипчета може и да не ти стигнат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, v1ppers0n написа:

Здравейте, каква карта се взели и от кой оператор? Гледам на виваком започват от 12 лв/ месец за 6гб. Това много ли е, малко ли е? Колко харчи този audi connect?

Има още един вариант. Вградената сим се оправлява от https://audi.cubictelecom.com/bg можеш да заплатиш директно на тях(като си направиш регистрация) като няма обвързващи договори и имаш данни навсякъде в европейския съюз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко направих, само не мога да разбера защо, когато вляза в my.audi с немската версия ми дава само един вариант, който е около 15 евро/месец. При вас така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, v1ppers0n написа:

Всичко направих, само не мога да разбера защо, когато вляза в my.audi с немската версия ми дава само един вариант, който е около 15 евро/месец. При вас така ли е?

При мен е така. Но това се дължи на липсата на хадуер в колата, така че нищо не може да се направи. Колкото по нова колата толкова повече хардуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Някаква идея защо 3ти ден не мога да подновя събскрипшън ? Пробвах гърция , германия , англия ... избирам пакета имам добавена карта , даже две , натискам плащане и всеки път ми казва payment failed....някои да даде жокер моля 

Редактирано от gefi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...