Jump to content

Пръсната турбина 4.2 тди


forkoz

Recommended Posts

Здравейте, за съжаление пръснах дясна турбина на осмака и си еба майката... Някой правил ли е процедурата и може ли да препоръча майстор, който да е адекватен... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще да е нещо извънземно да се смени турбината.

Пробвай в Пила-Р напоследък ги хвалят ... аз нямам лични впечатления.

Иначе тези гледам обаждат добра цена за рециклирана турбина, ако вече нямаш де.

 

Нова е малко над 2300 евракис ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е по-скоро дали процедурата може да мине без сваляне на целия двигател, или е невъзможно, тъй като пространство на практика почти няма... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста трудно да се докопаш до някаква информация, но доколкото разбрах двигателя вънка за съжаление. Чета поне от два часа и така както гледам как са навряни друг изход не виждам.

 

P.S. До колкото разбрах искат 7500 евро за смяната на двете + труда 🙄🙄 Не и в България де.

$_10.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Няма такива нещо отиваш в сервиза в кв. Дружба при Сашо и ще оправи нещата сменях моята преди няколко месеца и нямам никакви проблеми работи бързо и качествено! Доста е неудобно за сваляне ама се сваля.

Редактирано от baniole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички, мина процедурата и вчера я взех. Направиха я без сваляне на двигателя, но има няколко неща, които ме притесняват... 1. В ниските обороти е страшно тромава, това вероятно ще се оправи с повторно обучение на двете турбини и 2. Колата започна да вие... и нямам идея дали е от турбото или от някой ремък... пълна загадка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...