Jump to content

Мига индикатора за подгревните свещи в движение


doktora76

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Днес на връщане от морето на около 100 км от София както си карах и започна да мига идикатора за подгрева на свещите. Спрях, проверих дали имам стоп светлини- всичко ОК( явно не е стоп машинката). Изгасих, запалих и тръгнах. Спря да мига, но след около 20-30 км пак започна. Някакви идеи от какво може да е това? Колата е B8 2.0 TDI 143 коня. Ако някой има vag кабел и няма нищо против да я закачим да видим каква грешка показва, ще съм много благодарен! От София съм. Благодаря.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко подробности да кажа, след като прочетох някои неща в нета. Някакъв колега пише, че при него е започнало да мига реотанчето, след като е заредил дизел авио на Еко. Аз от както купих колата ноември 2018 г зареждам само авио предимно на Еко, много рядко на OMV. Но днес заредих 20 литра дизел авио на ЕКО в Гърция, на връщане от морето. И реотанчето започна да мига като се качих на магистралата след Благоевград. Дали не е свързано с горивото това???


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Здрасти колега. Виждам, че сме адаши, аз също се казвам Иван Димов [emoji3]. Ти как реши проблема? Целия ЕГР клапан ли смени? Какъв клапан монтира и за кви пари, ако не е тайна? Благодаря.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...