Jump to content

нещо изпука и цялата задница падна?


dadog

Recommended Posts

 

Както си карах се чу изпукване и задницата на колата падна и от двете страни? Ако е спукана едната възглавница цялата ли задница пада? И пак в Гърция, какъв късмет, идва ми да се саморазстрелям. Ако знаете сервиз в Игуменица ще почерпя...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

мигат и зелената и жълтата светлини за окачването, предницата си е ок.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/24/2019 at 10:15 PM, dadog said:

 

Както си карах се чу изпукване и задницата на колата падна и от двете страни? Ако е спукана едната възглавница цялата ли задница пада? И пак в Гърция, какъв късмет, идва ми да се саморазстрелям. Ако знаете сервиз в Игуменица ще почерпя...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

мигат и зелената и жълтата светлини за окачването, предницата си е ок.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Баси, и аз пуках задна възглавница в Гърция преди няколко години. Падна и от двете страни. В сервиза, до който успях да стигна, казаха, че не са виждали такова окачване. Добрах се "по корем" до България.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина тук нищо не разбират, бил компресорът??? Казах им да свалим дясната задна възглавница, едвам се навиха. Оказа се, че в нея е проблема. Казват ми цена за ремонт 550 евро нова възглавница и 150 евро за работа. Ядосах се, казах им да търсят на старо , че в София ремонта струва 150 евро, а те че съм нямал друга опция. Казах им, че имам опция в застраховката да ми репатрират колата до София да си я направа за 150 евро и да се върна след два дни, като похарча 70 евро за дизел още. Така, че се разбрахме за 350 евро да я направат със стара възглавница. Та това засега, ще пиша , ако има нещо ново.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, mili 75 said:

Е как по корем, да не остърга цялото дъно на колата ?

 

Е, не пада съвсем до земята, затова са кавичките :)

Но друса като каруца и закача на неравности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер гадно, аз затова на така стара кола въздушно не бих взел. Дано колегата се оправи, лошото е че като си в чужбина на зор, хем повече пари се дават, хем после трябва да си я дооправяш тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...