Jump to content

Мнение за конкретно А6 С6


Recommended Posts

Здравейте колеги, нов съм във форумаи си търся нов автомобил,засега съм се спрял на Ауди А6 С6 - фейслифт 3.0Т и по конкретно на следната обява: https://www.cars.bg/offer/c3200945 Насочих се към тази обява,защото видях,че има доста екстри и като цяло ми "хвана" окото по снимки.Ще може ли да изкажете мнение за автомобила,дали си заслужава да си бия път да го огледам (от Русе съм) и като цяло какво конкретно да гледам и този двигател дали гори масло и по специфични проблеми? Сега карам Пасат 6ца - 2.0тди 140кс , но ми "малее". Отворен съм и към други предложения,държа да е бензин и седан. Благодаря предварително 

Редактирано от jorkobe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си гледал във форума и тази, замисли се още веднъж! Колата е на Цецо от dbros сервиз и със сигурност е поддържана уникално. С Revo е и вървежът също ще е...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,същата гледах, колата е уникална - спор няма,но имаме семейно ван-че (VW Touran) и затова и търся седан за през свободното време да си "джиткам". Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не иска авант е нормално, и аз така не исках авант и даже не ги гледах.

А като почнете да превъснасяте някоя кола все едно вие сте я родили баси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@royce  Би ли споделил защо ще "вия като чакал"?
Като цяло попитах за конкретна обява и евентуални съвети какво да гледам ...радвам се,че ви допада авант версията,но на мен не ми харесва и поради тази причина търся само седан. Относно обявата на колегата -колата е хубава, но не ми харесва комбито, както споделих вече, @DJANO като е топ оферта си я купи за теб, и да - това,че е Авант ме спира.. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако купуваш нова кола, да вземаш каквото те кефи. При вторичния пазар винаги ама винаги избора на автомобил трябва да е воден от техническото състояние.

 

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, jorkobe said:

@royce  Би ли споделил защо ще "вия като чакал"?
Като цяло попитах за конкретна обява и евентуални съвети какво да гледам ...радвам се,че ви допада авант версията,но на мен не ми харесва и поради тази причина търся само седан. Относно обявата на колегата -колата е хубава, но не ми харесва комбито, както споделих вече, @DJANO като е топ оферта си я купи за теб, и да - това,че е Авант ме спира.. Поздрави :)

 

Виж второто изречение от горното мнение (на Джано).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-снимки няма как да се познае дали колата е читава иначе поимва екстри.

Също така няма как да разбереш дали лапа масло заради PCV клапана който има поне 4 ревизии ...

Провери дали този мотор не бил за САЩ с код CCAA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си кола, която те кефи, защото в последстие като започват да се набиват големи суми трябва да знаеш за какво го правиш. Фейс седана е много по-красив от комбито, лично мнение :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, P_PETKOV написа:

По-снимки няма как да се познае дали колата е читава иначе поимва екстри.

Също така няма как да разбереш дали лапа масло заради PCV клапана който има поне 4 ревизии ...

Провери дали този мотор не бил за САЩ с код CCAA

Благодаря за съвета, реших да се чуя направо с човека, наистина колата е от САЩ, момчето я било купило  преди половин година от човек,който се завърнал от там и си я бил докарал. Колата е била обслужена напълно края на юни месец, мисля да се разкарам да я огледам и на живо,но момчето било в чужбина до средата на другата седмица,междувременно ще се оглеждам ако изскочи нещо друго. Благодаря на всички отзовали се до момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да споделите сайтове за проверка (освен карфакс), не се сетих да му поискам вин-а, утре ще му звънна да го поискам. Като цяло не ми се занимава с внос от чужбина и предпочитам да е от тука и да мина само с прехвърляне и нови номера, но в краен вариант може и да се разгледам.

Редактирано от jorkobe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Velislaff написа:

Кола от САЩ и 10 годишна на 100к  !?! Ти сериозно ли го вярваш това ?

За километрите никой нищо не е казал, ясно е че не са реални..не виждам какъв е проблема ако в крайна сметка колата е читава и поддържана 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jorkobe

Въобще не им слушай глупостите на повечето.

Щом искаш седан, седан ще бъде.... Не харесвам комби и никога няма си купя такова само щото била гледана...

Вземи и пусни вина и ще я проверим веднага.

Трета щатска кола имам и място за притеснение няма. Само да не е давена, тогава е друга работа...

Всяка кола е блъскана, дори и тукашните. И всяка жена е е*ана, ама някой спира ли го това?....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блъснати или неблъснати?

1 hour ago, Velislaff said:

Кола от САЩ и 10 годишна на 100к  !?! Ти сериозно ли го вярваш това ?

Има карфакс, няма нужда всичко да е на доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...