Jump to content

Audi A6 quattro 3.0TDI 245 комби двигател


Imalinqmali11

Recommended Posts

Здравейте,

Обмислям покупката на относно посочения модел Audi A6 quattro 3.0TDI комби. 2013та е автомобилът на 160 000 километра. Какви проблеми може да ми създаде с двигателя (мнение за самия двигател) и относно поддръжката колко пари излиза смяната на консумативи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

Ако е на реални километри, мисля че не трябва да имаш проблеми с двигателя. Относно обслужването не съм запознат много, но и зависи какво ще сменяваш масла /двг,скорости/, филтри, ремъци, ролки, водна помпа, двигателя е с верига на тия километри мисля че поне до 220к/230к няма да имаш проблем, зависи как си е гледан автомобила. Но с тия автомобили най- добре едно към 2к трябва да си имаш. Почети малко във форума ако не си го преглеждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да не е здухал гарнитури като цяло са едни от най здравите двигатели и нямат сериозни драми при мен лично вече 50 хил за две години и е ок, само масло и филтри ,вече колко струват ,зависи от теб Аз лично съм взимал и оригинални и не толково оригинални и всичко е ок но ги сменяи на 10 хил км не пести от това и само скъпа нафта , добавки не съм слагал никога 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...