Jump to content

проблем с маховика а4 б7


georgi georgie

Recommended Posts

Здравейте на всички.Моля за помощ имам проблем със маховика ауди а4 б7 2.00tdi 136коня преди 7-8 месеца смених комплект съединител с маховик ( симптомите бяха претрисане при потегляне, премръдване на колата когато е на място)след подмяната всичко това се оправи старият съединител беше ЛУК а новият е САКЗ комплект маховик и съединител.И така след около 10000км. 3,4мес.сомптомите при потегляне с претрисане и премръдването на място се появиха отново.Казаха ми проблем с маховика.Някй имал ли е подобен проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, lubolalev написа:

А сигурен ли си че ти е сменен маховика:D

 

Преди 3 часа, @nTon написа:

А! Хубав въпрос. Аз бих добавил към него: "с нов?" 

 

На 28.08.2019 г. at 8:40, georgi georgie написа:

....след подмяната всичко това се оправи...........И така след около 10000км. 3,4мес.сомптомите при ......

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да маховикът е демпферен.цената за компекта беше около 1100-1200лв.тампоните на двигателя са сменени преди иколо година но тогава не съм сменял тампон на скоротите.Интересе факт е че колата претриса при потегляне когато е студена но когато загрее това гадно претрисане го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

следващата седмица съм при майстора да видим какъв е проблема,когато сменях съединителят тогава в сервизът ми казоха че маховикът ми е заминал защото и четерите дюзи са били пренатегнати със скъсани болтове и реглажът им бил под всякъква критика и от там маховикът е заминъл.Естествено след това са подменени всички болтове и е направен реглаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещо не е наред с дюзите , колата нямаше да я караш толкова дълго време без проблем. Сега като се замисля , дали само не са ти сменили болтовете на дюзите и са направили само реглажа . Малко е вероятно , но аз лично като чуя думата "майстор" и настръхвам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

старият съединител ми го върнаха феродото на диска изглежда като нов и тогава при смяната старият съединител изгърмя на 60000 км.(рзбрах сопственикът преди мен кога го е сменял)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...