Jump to content

Audi A4 2.0tdi 143c.v 2010 угасна в движение и не иска да запали


Valentin940828

Recommended Posts

Преди около месец както се движех по магистралата с около 110 120 върнах четвърта скорост  за да испреваря и колата просто угасна без никакво тресене на колата без никакви странни шумове без никакви грешки опитах да запаля но нямаше начин закарах колата в сервиза след около месец търсене не излезна никакъв проблем на диагностики никаде единсвеното което  успяха да открият беше че е изчезнало 2.5 литра масло и при опита ми да я запаля меришеше на изгоряло масло  та вапроса ми е дали на някого му се е случвало и дали може да ми помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя мотор с кило масло останало в него като си му "боднал една четвърта" за да изпревариш сещаш ли се какво му се е случило ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото е изгорял при опитите да запаля наново или поне аз така си го обяснявам понеже маслото си беше на мястото предния ден и има около още 2 литра масло останало :) така че проблема надали в това 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже колата беше във Испания и тук се опитваха да я ремонтират обаче не намериха проблема какво ли не я правиха и накрая на сляпо искаха да сменят двигател и се принудих да я върна във България понеже не мисля че е правилно просто така без причина да сменя двигател .. А пък и доста солено ми излизаше 3000евро.. Сега е във сервиз във България.. Тези дни според мен ще се разбере какво и е но някои ако има някаква идея какво може да е да помага.. Благодаря предварително 

@DJANO и аз така мисля 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...