Jump to content

Избор при покупка на Q7


Recommended Posts

33 minutes ago, petrishki said:

Сигурно, от тия преди лето 1985-то

Моля без излишни мнения. Ако имаш да казваш нещо по темата, сподели. 

 

Ако сравнявам Ку7 и Туарег, май повече клоня към Туарега - има "бавни" скорости, малко по-висок клирънс и интериора повече ми харесва.

 

Ку7 външно е много по-красив и класен автомобил, куатрото повече ми допада. Kаквото излезе от двете по-запазено, това ще бъде. Жалко, че толкова изтощени коли се продават.

 

Моля за мнения, дали 20 000 лв за джипа и около 5-6 хил.лв за първоначално обслужване и ремонти са достатъчен бюджет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, gPaunov написа:

Моля без излишни мнения. Ако имаш да казваш нещо по темата, сподели. 

 

 

Иска да изтъкне тъщомобила. 

 

А иначе по темата - и двата СУВ-а не стават за тежък терен. По скоро за разходки по полянки. За тежък терен има други истенски оффроудъри. 

Бавните помагат в кал (не че стават за кал тези пичкомобили) - най вече за ремаркета, маневриране с лодки и т.н.

Редактирано от h3mm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, h3mm said:

А иначе по темата - и двата СУВ-а не стават за тежък терен. По скоро за разходки по полянки. За тежък терен има други истенски оффроудъри. 

Бавните помагат в кал (не че стават за кал тези пичкомобили) - най вече за ремаркета, маневриране с лодки и т.н.

Разбирам, че е така, но търся най-добрия баланс между паркетник и офроудър. Налага ми се да шофирам много магистрално и по планински пътища (черен път с много неравности). Повечето колеги карат такива Ку7/Мл/Туарег/ЛендКрузър. Има ли разлика в здравината на въздушните възглавници между Туарега и Аудито?

 

Истинските офроуд машини са много зле на магистралата - много е шумно, много са мудни, вътре е грозно, друсат, нестабилни са и много некомфортни.

 

Съвети и идеи за друго МПС до 20-25 хил. лв са добре дошли.

48 minutes ago, OvivO said:

Пернишки, има ли Stelvio :) дай снимки или си чакаш цвят АКО, като на колегата, който обнородва в държавен вестник, че е броил едни пари за корейски кашон?

много полезно мнение, мерси ….. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искал да се включа в темата, тъй като обмислям да сменя бабата с нещо по-голямо и удобно. По-горе има спорни мнения за двигателите. Кой е най-удачен за този автомобил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...