Jump to content

Ремонт/смяна на мехатроник A4 B9


Pumpel

Recommended Posts

  • 4 months later...

Привет на всички! Днес гледах една A4 B9 с намерение за покупка. Направи ми впечатление нещо доста странно. При набиране на около 100-110 км/ч и на 7-ма скорост, при задържане на скоростта оборотите падат до 1400 и се чува едно странно бръмчене, нещо като глухо виене отпред. Това възможно ли е да е от S-tronika? Признавам, че не съм добре технически, но не ми прозвуча добре като звук. Ще ходя на диагностика, това е сигурно, но ми се сика да чуя мнение, дали някой се е сблъсквал с подобен проблем? 

Мерси предварително!

Редактирано от maradona
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Е то какво да вие S-tronika? Все пак си е обикновенна скоростна кутия. Бягай надалеч. Намери си друга която не вие. Вече гледам да не купувам коли с проблеми, защото ако са лесно решими продавача да ги е решил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Малко странен въпрос, но тези коли които имат този проблем, имат ли слагани допълнителни защити от страхувАтел ?

Имам пред вид допълнителни аларми/блокажи или както там се водят ?

Ако е наистина заминАл този датчик, което си едно бАя желЕзо, се оправя със смяна. Естествено можело да се остави сервизен отвор за да се смени, но да не забравяме, че от тази марка са си п*д*раси най-големи. Преди 2 години - 2500 лв. сензор с ремонт. Че се разглобява цялата. И ако човек рещи да смени и пакетите, 5К +

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто за "спорта" и пробата, що не го откачиш ?

Не вярвам да е сложен на кой знае колко скриШно местО.

На моята го бяха сложИле на такава скришка, че крадеца ще се забави вероятно 10 сек. 

Първият въпрос на Мишо тогава беше: има ли колата допълнителни шитни от страхувАтел ? 

И всъщност няколко дни преди това започна да прави простотии тази шитня. МахнАх я.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...