Jump to content

Формат на файловете за медията


dexter1

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

MIB2 (това което слагат на фейслифта от 2015 г. нататък)  поема видео формати .mp4 .mpeg .mpg .avi .mkv кодирани с MPEG2 или MPEG4 компресия. Съществено условие е видео размерът (резолюцията) да е максимум 720х576 пиксела и максимум 30 кадъра/сек. За звука във видеото се допуска mp3 aac ac3 дори 5 канално. За видето mp3 tag ове не се поддържат (за аудиото се поддържат малко шантаво ако искате да използвате album browser)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

От видеото е. Понже ги тегля от YouTube и странно, че едно е в средата на екрана от горе до долу а друго е пак в средата но има място горе и долу...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, и аз ги тегля от тубата. При мен си вървят нормално. Най-изпълват екрана с формат 720х480.

Пусни една снимка да видим как изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги тегля от тубата,но при мен някои тръгват ,а други не,правя ги с резолюция 720х480,като не стане 640х360,но пак някои не тръгват,какво друго да гледам освен резолюцията за да тръгнат,няма много опции на downloadar-ите от тубата???? .... за пре-фейс говорим

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си MPC-HC на лаптопа.

 

След това като заредиш клипче, можеш да му видиш подробните данни като избереш File -> Properties -> MediaInfo. Ще трябва да прегледаш няколко от тези които работят и няколко от тези които не работят за да намериш какво е общото между тях.

MediaInfo.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Nikola_RS написа:

...а с коя програма да ги конвертирам

Any Video Converter

 

image.png.a5fc67398e688c860f118bde4b3067cf.png

image.png.5c5117fb88b5b68393bca86e533fd952.png

 

Това е от ръководството за MMI 3G+. Пише до 2000 кбит/сек, но поема и малко повече.

 

Това долу са настройките, коита аз ползвам с горната програмка и работят.

customized mp4 movie
720x480, normal
xvid, orig bitrate, framе 25, video auto

 

Айде подкарайте ги тея клипове вече.... 😂😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих снимки на тези, които тръгнаха:

1. Тук е отрязано в ляво и дясно: https://gyazo.com/03587bad4e89b07077439a4a5490e2f9
2. Тук е от всички страни: https://gyazo.com/fda74a3905c5f728f59f02b0ad875475

 

И двете ги изтеглих от тубата с онлайн конвертор: https://en.savefrom.net/1-youtube-video-downloader-39/ директно на 360p го тегля.

 

ПС: Аз съм с карта 128gb и нямам проблем, горе пише до 32гб, което не е вярно при мен.

Редактирано от v1ppers0n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте, аз също зациклих на тези видеоклипове пробвах какво ли не и не иска да ги прочете, колата е а4 2013 мисля че е мми 3G+, пробвах оригинален двд диск с филм тръгва няма проблем, но музикални 1 не тръгна, и с Сд карта пробвах пак не става, някой съвет да даде какво да пробвам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Any Video Coverter

customized mp4 movie
720x480, normal
xvid, orig bitrate, framе 25, video auto

 

Всички клипове вървят, 3G+

Сега видях, че съм го писал вече.

На тези, които не им вървят клиповете - дайте мейли, ще ви пусна линк да изтеглите 1-2 клипа които вървят

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имаше в една стара тема, колега беше споделил как се правят и си бях запазил някой неща и сега ще се опитам да споделя .....

 

Изтегляте си тази програма и версия конкретно: HandBrake-1.3.3-x86_64-Win_GUI. След това изтегляте прикачения файл (плъгин) и като отворите програмата отивате на Presets и избираш Import from file и слагаш този плъгин Audi MMI 3G+ Handbrake Settings. След това на Custom Presets ще фигурира въпросният шаблон. Избираш видео файла (клипа) и Custоm Preset-а, който си импортирал. Той ще остане завинаги в програмата. После на Audio избираш MP3 и максималния bitrate 320, накрая start encode.  Досега съм направил доста клипове и всичките вървят без проблем. 

 
 
 
 
 
 
 
 

Audi MMI 3G+ Handbrake Settings.plist

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 6.12.2022 г. at 10:44, zhelyazA6 написа:

@Zagorka1 Имаш ги

Здравей, колега , но явно не са се правили. Може ли ок да ги препратиш ако може ?

 

Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...