Jump to content

Въпрос относно конкретна обява за Ауди Б6


Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да сменя колата и съм си харесал тази: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11561531685910176&slink=cpbw8k

Какво ще кажете вие и има ли някой колега дето я е видял на живо да сподели мнение.
благодаря ви предварително :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Много добре” са претапицирали шоф седалка и волана, възстановили са копчетата и вече прилича на кола на 162хил км, ама почти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша колата, фаща очото... направо е лимка според мен. С един чип ше литне, както е 4х4

Не виждам някакви проблеми по снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Jass said:

“Много добре” са претапицирали шоф седалка и волана, възстановили са копчетата и вече прилича на кола на 162хил км, ама почти...

колега как разбра,че са претапицирани, то и на мен не ми се вярва,че е на 165к, но да, изглежда доста запазена 

2 hours ago, ЦецоКолев said:

На тая кола само ако теглича и беше проблема...

колега ако виждаш нещо друго или си я видял на живо сподели :)

 

м/у другото обадих се да попитам какво повече ще ми каже човека. Каза,че колата си е добре за годините си, окачване, тапицерия, мотор  са били "добре" и имала само един ключ(което донякъде не е добре)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cadence написа:

колега как разбра,че са претапицирани....

 

Ама ти наистина ли не виждаш новата кожа на волана и на левия борд на  облегалката на шофьорската седалка!?Ако не ги забелязваш тия неща, вземи някой  наблюдателен приятел и тогава ходи по огледи.Иначе веднага  попадаш в категорията "врачански шаран",за които е предназначена тая обява.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

да наистина сега като се загледам,че тази част от облегалката изглежда малко по-матово, не е така лъскава както от другата страна...
благодаря колега :) 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти седалка ли ще купуваш или цяла кола? 

Кво ти дреме дали е претапицирана, ако евентуално двигателя, кутията и ходовата част са наред?

 

Аз седалка съм късал и на чисто нова Джета на 80 000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, тия коли си държат цена и мога да се обзаложа, че такава на реални 160к куатро комби ще намериш, ама за "малко" повече от 5к. Хубаво е да се вярва в бялата лястовица и тая си е баш такава... бяла бяла та се невиди.:lol: 

С претапицираните седалки, волани, кората под волана виси, сигурно са счупили щипките като са обслужвали километража, с един ключ и от Враца баце. Ебати погрома ще е тая кола, ако е на 300к ще е добре.

Редактирано от cokesucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се пусне проверка по рама ще е много забавно, сигурен съм. Отдавна обаче се убедих в едно, нашенеца е шаран и е готов да вярва в откровени лъжи и да купува евтини кенефи с "реален" пробег.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, audi+ написа:

......Съчинения по картинка най различни ,като котка в чувал например.......

Лошото е,че тия съчинения са абсолютно верни и са на базата на много огледи на скрап.

Ето как изглежда салон на кола/Ауди А4,нов внос/ на реални/проверени/ 194 000 километра;

039151203.jpg?r=0

 

039151204.jpg?r=0

 

А сега го сравни с врачанския скрап на 165 000 и си прави сам изводите,дали си струва да се гледа!

Колите на реални километри са на други цени,обаче!

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност така ще му го обяснят и у Враца!Като гледам и пътниците ще да са били същите свини,като шофьора,щото целия салон е леш.За бастуна нищо не каза,....ама то се подразбира!

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, jordanik написа:

Ето как изглежда салон на кола/Ауди А4,нов внос/ на реални/проверени/ 194 000 километра ...

 

За салона по тези снимки не може да се даде мнение. Но съединителя му е отдавна време за смяна ...:megacool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, jordanik написа:

Със сигурност така ще му го обяснят и у Враца!

 

Данчо, щом видях теглича, салона и града ВРАЦА моментално си казах НЕ, НЕ, НЕ! :hilezh:

Няма какво да му обясняваме на колегата повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, quаttro said:

Ти седалка ли ще купуваш или цяла кола? 

Кво ти дреме дали е претапицирана, ако евентуално двигателя, кутията и ходовата част са наред?

 

Аз седалка съм късал и на чисто нова Джета на 80 000км.

 

Не е проблем,че са претапицирани ако са направени качествено естествено, но другите неща, няма как да се разбере без оглед на място и преглед в сервиз,но нещата които казват колегите ме карат да се замисля сериозно дали въобще да ходя да я гледам :) май ще си покарам б5-цата още известно време 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, jordanik said:

Със сигурност така ще му го обяснят и у Враца!Като гледам и пътниците ще да са били същите свини,като шофьора,щото целия салон е леш.За бастуна нищо не каза,....ама то се подразбира!

Ако си подхранва салона всеки месец няма да мръдне, да не говорим ако го намже с керамика. За  гоидни-две някой оотен дундьо може да му разкаже играта на салона. Кола се гледа на място, гледане на снмки е като гледане на кафе, няма нищо вярно с реалноста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, cadence написа:

 

....да се замисля сериозно дали въобще да ходя да я гледам

Не е проблема в претапицирането,а в лъжите за реалните километри.На тая кола са минимум х 2/че и по 3/

 

преди 36 минути, KOKO 100 C4 написа:

 

.....си казах НЕ, НЕ, НЕ! :hilezh:

Няма какво да му обясняваме на колегата повече.

Така е, Ники,но все още има хора/и то не малко/дето се връзват на тия лъжи

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, soult@ker написа:

....гледане на снмки е като гледане на кафе, няма нищо вярно с реалноста.

И като види протритата,излъскана и омачкана кожа у Враца какво ще промени в реалността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, audi+ написа:

...Hа тези години какво се очаква ?

Няма проблеми колата да има забележки на тия години,ама да лъжеш така нагло за реалния пробег си е долна работа.Аз се чудя на кво разчитат, при положение, че проверката по рама е вече лесно?Явно,обаче още има такива,които се връзват!

 

 

 

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...