Jump to content

Избор между зимни гуми Toyo, Fulda, Gislaved


Recommended Posts

Здравейте! Избирам зимни гуми в размер 275/45/20. Колебая се между Gislaved Eurofrost 6, Toyo S954 и Fulda Cristal Control. Цените са съответно 250, 316 и 364 лв.на гума. Ще ми се да е нещо бюджетно, защото имам сега други приоритети свързани с имоти, но и да не е някое незнайно китайче. Някой с наблюдения или аргументирано мнение? Карам главно в града, рядко извън и почти никакъв офроуд зимата, поради липса на време. 
Благодаря предварително! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, IVO написа:

20 цолови джанти с гуми Гиславед. Очевидно аз не съм в час, с новите тенденциЙ. Виж дали нЕма Дебица, мое по-тънко да додат. Или Тайгър. :steinigung:

Мисля да подмина поредния ти злескалъпен опит за заяждане. Помисли за консултация със специалист! От край време изглежда, че нещо около жлъчката ти не е добре. 
А и мисля, че достатъчно ясно обясних защо се стремя този път към нещо по-бюджетно. Не си тъп, разбрал си го, ама не те устройва. Успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, soult@ker said:

Чувал съм добри отзиви за нексенките и са на половин цена в сравнение с нормалните гуми.

Nexen май няма за този размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колегата може да провери в olx и  bazar, имало добри оферти втора употреба. Ако може някой да провери, че сега имам други приоритети и не мога да помогна в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да обиколи и гумаджийниците - там често имат за продажба гуми, които някой е поръчал и после не е взел. Щом се пестят пари, да се взимат най-евтините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нексен са му скапи. Щом човека иска да пести от 20 инчови гуми с размер 275 мм, нека си купи най-евтините. Вече почти няма лоши гуми а ако кара внимателно няма да има проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Утре си купувам Toyo S954, благодаря на всички за участието в темата! 
Пестенето беше, за да заделя за първоначална вноска за апартамент на детето ми. Мисля, че е оправдано...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...