Jump to content

Мнение за 16 цола джанти


Zhivkov81

Recommended Posts

Здравейте колеги, вече две години "търкалям" мойта 4ка на 245 40 18. Решил съм за зимата да сложа 225 55 16. По принцип с 18ките малко друса и разхода ми 6+. Дайте мнения за 16ки как е като разход и возия. Колата е 2.0тди 143коня комби. 

Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не знам как ще е със 16''. Може би не би изглеждала добре, а колкото до возията ще бъде по мека. Аз бях със 17'' миналата зима и бях доволен.
Ако имате интерес имам един комплект оригинални 17'' в повече, но са летни гуми.
Каталожен номер 8K0601025C


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам зимни 225 55 16, вози по меко колата (авант)мен ме устройва. Да визуално... Не е най-красивото, но всеки си преценя.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вози доста приятно с 16ки. имам едни дето събират дори големите спирачки на 3.0 от модела, оригинални за В8, при интерес, лс. Иначе колегите са праши, размерът за този модел е само 225 55 16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 16-ки зимни и наистина возията е съвсем друга много по-мека, пък и самите гуми са си други.. Виж си табличката на вратата (ако ти стои) там има препоръчани варианти от произоводителя. Зимата с тези наши скрити и открити дупки по пътищтата, е желателно гуми с по-висок профил за да не береш ядове. Сега както са написали колегитепо-горе ако гониш визия това е съвсем "друга бира", но комфорт и визия(така наречената спортна) са несъвместими. За разхода има го посочен на модела гуми, а колко е истински не мога да кажа.

Успех с избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...