Jump to content

Всякакви въпроси за А8 D4/FACELIFT 2014-2016/


plamen sf

Recommended Posts

@STEFAN8898  Аре сподели какъв е ефекта?Тая тема за D4  верно зацикли....Никой не пише вече..

Между другото нямаме тема за снимки на тия красавици?Е сега ще направя една тема,аз лично ще се радвам на снимки в нея,да видим коя как изглежда..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото тук говорим за всякакви въпроси, а според мен всяка тема трябва да си е отделна. Тук за какво ли не говорихме :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, plamen sf said:

@STEFAN8898  Аре сподели какъв е ефекта?Тая тема за D4  верно зацикли....Никой не пише вече..

Между другото нямаме тема за снимки на тия красавици?Е сега ще направя една тема,аз лично ще се радвам на снимки в нея,да видим коя как изглежда..

И аз ще се радвам.😀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих само едно кръгче засега, че съм зает, ама звукът е брутален, лошото е , че колата е доста бърза и докато настъпиш малко да чуеш и вече летиш и си е опасно. Ще пиша пак, но и сякаш респонса е по-добър. Тоест колата е с даунпайпи и прави тръби до задните две гърнета, чипосана на 725 коня и 1100 нм, доволно засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се отваря. 
Чуканка е! :D

btw Това в БГ разрешено ли е, защото в Германия доста ги следят за интервенции по изпускателнате система и глобяват солено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих и спортни филтри кн и покарах малко извънградско с даунпайпите и стрейтпайп само със задните 2 гърнета и до 180 е безшумна, на 190 вече малко шуми, и на 140 има почти недоловим резонанс. Като настъпя след 3 000 об реве лекичко и в колата се чува слабо. Иначе респонса се подобри значително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

@STEFAN8898

Имам същия модел джанти като твоите.Направих ги графитени и нямат нищо общо с преди...Не мога да кача снимки да видиш колко са красиви😉😃

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, случайно забелязах, че базовата цена на S8 2020 e с 25000 евро по-висока от базовата цена на S8 2014. Малко са прекалили според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си отседят в шоурума тия нови коли,не знам кой би си купил нова кола за 200-300 бона в тия времена?Е знам де...ама тия са еденици..Ще се въргалят старите кочини до разпад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз слагах такъв размер,ама първо визуално ми седеше по странно,а и усещах разлика при шофиране,аз не бих сложил пак такъв размер.Мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за визуалното нямах претенции, но действително колата се държеше по-странно. А и трябва да нагласяш налягането на усещане, не може да ги караш с препоръчаното налягане за 265/40/20.

От около месец карам със стандартен размер Michelin Pilot Sport 4S и според мен са страхотни, а въобще не съм фен на Michelin като цяло.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Още откакто взех колата, отпред се чуваше виене, като на лагер или изпечени стари гуми. Виенето (шумът) се чува най-осезаемо около 28-30 км.ч.. Струва ми се дори, че предава малко вибрация на волана и педалите. Смених гумите - не е от това. Смених и деста предни лагера - не е от това.

Някой имал ли е подобен проблем?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...