Jump to content

Всякакви въпроси за А8 D4/FACELIFT 2014-2016/


plamen sf

Recommended Posts

Не на мен, а на предишния собственик....Сега проучвам от къде дистроници, къде протектори и  къде настройки...и колко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се дават толко пари,слагаш решетки без отвори за дистроници,прекодира се да няма грешки..ноо много системи няма да ти работят..гадна тръпка е с тия дистроници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старт-стоп и круиз контрол. Второто определено бих искал да работи. 

 

Някой търсил ли е дистроници от САЩ? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Системата за предпазване от удар също не работи,мисля и други неща.Круиз контрол може да се направи да работи като обикновен такъв.

Иначе от морга търси,НО да ти издадат и фактура/бележка,да нямаш ядове после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Как казва @Бако Мецан ебаати тихата кола е това,при него S7,при мен А8😁 Днес в сервиза имаше едно S8 фейслифт и като го запалиха и ми омекнаха краката...стрррашен звук извади🤪 Не знаеха от сервиза с каква генерация е,не видях и надписи,но ми заприлича на Акрапович?Докато го местеха се любувах на звука,после като изкараха моята имам чувството че се качих в електричка ,дееба..😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно сиво 4994 май му е номера - гърми та знае ли се. Да не е същото? Често се засичаме с това S8 по Е-79.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графитено беше с роторки 21-ци.Не обърнах внимание на номера...СВ май беше

Аз пак съм на тема джанти Vossen...харесал съм едни,ще ида да ми ги сложат и ако ми харесат ги отнасям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HeatheN написа:

Къде това?

При един приятел с магазин за гуми и джанти.

П.П.Не са нови,на два месеца са,слагаха ги на А8 като моето,но човека го е продал с други джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/2/2020 at 11:39 PM, plamen sf said:

Да питам тези с А8 фейслифта,на хедъпа изкарва ли ви нещо друго освен км/ч. ? 

Освен скоростта, показва и навигацията, ако има зададен маршрут. 

Също така показва и знаците, ако имаш система за разпознаване на пътните знаци и си в зона с покритие, показва и предупреждение за хора или по-големи животинки ако са в опасна близост пред автомобила, това последното май ми се активира само при включена система за нощно виждане и фарове, през деня дори и при включена система за нощно виждане, ако фаровете не са включени изписва, че системата за предупреждение не е активна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.12.2020 г. at 22:01, plamen sf написа:

Системата за предпазване от удар също не работи,мисля и други неща.Круиз контрол може да се направи да работи като обикновен такъв.

Иначе от морга търси,НО да ти издадат и фактура/бележка,да нямаш ядове после.

Намерих ляв дистроник... възможно ли е да се активира или задължително трябва да са и двата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да намеря точния парт номер? Има ли разлика в парт номер за ляв и десен дистроник? 

Благодаря предварително 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за твоята кола (2013 г.):

 

Ляв: 4H0 907 541 B
Десен: 4H0 907 561 B

 

Номерата от тук: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте колеги, ако се купи А8 от Щатите има ли някакви драми с обслужване, намиране на части(дали са различни от тези за Европейския пазар) ,едно приятелче ме наплаши , че и модулите и всичко било различно и ще си имам ядове и да съм забравел за кола от там, всеки които се е сблъсквал и може да помогне да пише:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве 100% е така Ауди правят специални аудита за САЩ с напълно различни мотори окачване седалки стъкла абе всичко, също няма нито един сервиз в цяла Европа който да им разбира на Американските аудите, абе голяма мъка ще е, за всеки ремонт да пращаш колата до Америка:respekt:

 

Иначе сериозно: освен оранжевите стопове, не завиващите матрикс фарове (заради тамошните правила) и необходимоста навигацията/радиото да се конвертират към европейски кажи речи други разлики няма.

Помисли логично: от кое ауди са по на сметка да правят еднакви коли за целия свят или различни за Европа и Америка ?

 

п.с. Нищо лично ама, коментирайте други теми с твоя приятел явно колите са му малко тъмна Индия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 26.08.2021 г. at 12:26, pacoran написа:

Здравейте колеги, ако се купи А8 от Щатите има ли някакви драми с обслужване, намиране на части(дали са различни от тези за Европейския пазар) ,едно приятелче ме наплаши , че и модулите и всичко било различно и ще си имам ядове и да съм забравел за кола от там, всеки които се е сблъсквал и може да помогне да пише:-)

Няма никаква разлика. Всъщност има - няма да ти гори масло :D

Здравейте, досега имах 4.0T преди фейса, но го продадох и сега чакам да пристигне фейслифтовото. Има ли някакви съществени разлики освен повечето коне? Един въпрос, който ме гложди е дали мога да си пускам навигацията на дисплея между километража и оборотомера? Благодаря.

Редактирано от Траян Атанасов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...