Jump to content

Всякакви въпроси за А8 D4/FACELIFT 2014-2016/


plamen sf

Recommended Posts

Едва ли ще са лош избор ... въпреки, че малко не ставя ясно за коит точно GY F1 иде реч понеже актуалните са: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 и Goodyear Eagle F1 SuperSport.

Та за това ето клик1 клик2. Разбира се има и други тестове ревюта.

 

п.с. Перфектини гуми все още няма измислени тъй, че все нещо ще е в повече при Мишелин и/или Конти, а друго ще е в по-малко и те така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, STEFAN8898 написа:

Какви летни гуми да сложа? Goodyear F1 добре ли са?

Хубави са,карал съм с такива и бях доволен.С къв размер си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, STEFAN8898 написа:

....преди години карах мишелин, ама те много друсат.

Тва на майтап го каза налЕ 

Да ти кажа под сурдинка, нема по мека гума от мишлен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, STEFAN8898 написа:

Стандартния - 265/40/20, ще взема гудиърчито и така, преди години карах мишелин, ама те много друсат.

Стига бе,мишелина е супер гума,имах кола 700++коня,на задно,бяха страхоотни?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.02.2020 г. at 23:35, zhelyazA6 написа:

Много популярни станаха и тея, като роторите.

Може да са станали много популярни роторите, но за мен са най-красивите джанти за доста от моделите на Audi, включително и D4, тези от снимката и те са в топ 5.

Оригиналните роторки не са много често срещани иначе :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях сложил мишелин пилот супер спорт и сцеплението беше страхотно, няма спор, ама такова друсане не съм имал никога, сцепих ги в една дупка, сложих нексен, колата не мога да я позная, много меко и приятно взе да вози.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, fifipaldi написа:

Може да са станали много популярни роторите, но за мен са най-красивите джанти за доста от моделите на Audi, включително и D4, тези от снимката и те са в топ 5.

Оригиналните роторки не са много често срещани иначе :).

На @yavor20v са роторки на S8 ,21-ци😃

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, STEFAN8898 написа:

Бях сложил мишелин пилот супер спорт и сцеплението беше страхотно, няма спор, ама такова друсане не съм имал никога, сцепих ги в една дупка, сложих нексен, колата не мога да я позная, много меко и приятно взе да вози.

Тоо мишлен трее да е билп 20 годишен, че за вози по зле от нексен.  Ай стига глупости че ше почнат хората да вярват на тее приказки от 1001 нощ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ги сравнява двете марки!Купил съм около 10-15 комплекта Нексен/нови/,на коли и джипове за продажба,доволен съм бил.Не съм ги карал повече време,но познавам доста хора с такива и са доволни.Това разбира се ,става дума за бюджетно решение,иначе всички знаем кое е най доброто..

Моята класация за топ 3:

Мишелин

Конти

Гудиар

За бюджетни САМО Нексен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че Нексен-а е зле, нямам наблюдения за тая марка реално, но не мисля, че са сравними с Мишлен. 😀

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.02.2020 г. at 16:00, fifipaldi написа:

Брей, значи има нещо убаво в цялата работа ;).

Въпреки, че тия от S6/S8 не ме кефят толкова, от S5 трябва да са ;).

викаш, 19ки да са са по-добре от 21'', а? :hilezh: 

по същата логика и вместо 4.0тфси - да е 2ка дето лапа масло!?

еба му мамата ....strong logic :flehan:

Преди 9 часа, soult@ker написа:

За бюджетни коли нексенките са чудни, ако може да се првцюжали човек, че заглушават радиото и на втория сезон са като камък.

заглушава рЕпи :lol:  ела да видиш кое заглушава!

оу, забравих, нали се сърдиш .... извинявай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се окаже, че бръмчи повече от D4-ката само ;).

И кой ти говори за 19-ки бе, има и 20-ки ротор от S5 и 21-ци от RS5 ако не се лъжа, разликата на хартия не е голяма, но на вид си я има, много повече извити са спиците при S5.

Нексенките са идеални иначе, а Mustang-я го купух със зимни Momo, даже не знаех, че правят гуми тия :).

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/11/2020 at 11:23 PM, plamen sf said:

А8 е да,утре най накрая трябва да го видя🤣

Иначе съм харесал тия от първата снимка,графитените.В Америка са големи фенове на Восен.Ама на мен са ми малко...странни?!Дай снимки какви си сложил.

Ако са оригинални, взимай ги. Реплики аз не бих взел, по-добре разгледай разни марки.

А тия роторите са ми доста банални, отделно че колата е по-ъгловата, а те са curvy, въобще не отиват на тая кола според мен. Тия, които си постнал, са 100 пъти по-добре.

On 2/13/2020 at 5:38 PM, STEFAN8898 said:

Какви летни гуми да сложа? Goodyear F1 добре ли са?

Моята кола дойде с такива гуми и имах проблеми с аквапланинга, не че съм катастрофирал, но редовно леко поднасяше колата във вода. В момента карам с летни Dunlop 275/40/20 които се слагаха на предния модел Бентли КГТ, от тях съм по-доволен. Имат още малко живот, но мисля сега като махам зимните да взема Michelin Pilot Sport 4S. Бях харесал един модел на Континентал още преди 3 години, но не искат да го изкарат в моя размер и това си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...