Jump to content

Всякакви въпроси за А8 D4/FACELIFT 2014-2016/


plamen sf

Recommended Posts

Разликата е 27мм (в диаметър или колата ще по-висока с 13,5мм) иначе казано виж отгоре на сегашните дали имаш достатъчно остояние.

Въпросната разлика я дават извън допустимите норми, но най-вероятно няма да има драми.

Това което мога да кажа е, че при 4F с въздух примерно няма драма да се сложат 255/40/19 вместо фабричните 255/35/19 като разликата е кажи речи същата 26мм в диаметър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@plamen sf По-добре недей, ще се наложи после да ги хвърляш (или продаваш) аз някога какви филми имах с един цлс, направо ми се видя сметката докато разбера, че от гумите идва целия проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, soult@ker написа:

Не стават ли 16-ки?

Пробвах....но дисковете се оказаха по-големи от джантите...

Шпек,та еВа у косматия трол😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувам се ве, ама тънката ми мисъл за кво ще слагаш 20- ки като после ще циганиш размера? Само щезагрозиш джантите с тия дебели гуми. 

Редактирано от soult@ker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой се цигани бе? Не си ги намира пред блока гумите, пита дали нема да побере един размер по-високи, ше те ева и тебе в технически грамотния трол! Изгледа 5 клипа в тубата и вече пишеш с гащеризон и гайковерт до тебе! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, soult@ker написа:

Шегувам се ве, ама тънката ми мисъл за кво ще слагаш 20- ки като после ще циганиш размера? Само щезагрозиш джантите с тия дебели гуми. 

Ами щото варианта да са по високи гумите става, ако са 19-ки,но ще са по тесни гумите...за това си искам 20,но ми се щеше да са по високи..Съсипвал ли си нова 20ка за 500-600лв/един брой/,за да ме разбереш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, soult@ker написа:

Кви са тия 20- ки за 500-600 ве, нексен ли?

Знаеш поговорката за мечките и гората.

Слаботоков,написах ти го в скоби,за теб специално, НА БРОЙ!

За кво ми е да ходя в гората,като ЧУБАКА,е тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...