Jump to content

Сервиз за ремонт на парно


Recommended Posts

Здравейте колеги, да ми предложите кьде или при кой да закарам колата. Проблема е че упльтненията на парното са изгорели и топлината не достига до духалките.Трябва ми някой който да облепи вьздуховодите и да смени радиатора предполагам.Благодаря предварително. 

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем.

За ремонта съм си купил радиаторче MEYLE. 

Дали това радиаторче няма бързо да се скапе, защото си го купих одавна за 20-30 лв, а не като скъпите за 100 лв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да различни са, но казват, че хамалогията по разглобяване на цялото табло е толкова голяма, че при облепването на клапите задължително трябва и да се смени радиаторчето на парното.

Дали това е така не знам, но ме интересува, ако може някой да каже.

Аз имам неголям теч на антифриз - имам чувството, че при задръствания се вдига налягане и от пробката на радиатора за източване на антифриза изтича по малко. Има петно на кората отдолу.Ако не е от тази пробка, то вероятно е от радиаторчето за парното под таблото, но до там нямам достъп и не мога да преценя.

Купил съм си добавка за спиране и запечатване на течове, но не смея да я използвам, защото някои казват, че правел филм и можел да ми запуши някой път и да прецака мотора.

В упътването на добавката пише и преди употреба да се промие охл. с-ма, но други спецове казват, че за 27 г кола това ще е фатално , защото ще почне да тече отвсякъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...