Jump to content

Проблем с DPF


Audi a4 2.0

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Махнаха ми DPF на колата, обаче мисля че не е нормално да излиза чак толкова много гъст дим от ауспусите. Според вас дали проблема е от премахването на DPF-фа или нещо друго ? Не съм запознат, затова търся мнение!

Редактирано от Audi a4 2.0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуска такава чернилка най евентуално заради дюзи.... Постоянно ли пуши или само когато натиснеш ?

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, докато си с DPF често някоя проблемна дюза остава скрита. След премахването веднага се усеща. Направи една диагностика.....вече и дюзите не са чак толкова скъпи. Разбира се има вариант и да не е от дюза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 2 е турбо вариант 3 егр ама по скоро дюза или дюзи ... Това зависи от майстора много обичат да казват че си за 6 дюзи или 4 зависи от мотора

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегата ако е от София, да му подскажем къде да иде, че да не го ограбят! Шарлатани има не малко.....

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да го махнат механично друго правиха ли?

 

Ако толкова много е пушела преди дпф-ът е нямало да го скрие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го варианта да е пропушвала, но даже е обръщал внимание. И вече след махането като се е вторачил, а тя е пушила повече....да му се е набило в очите! Ще е кошмар, ако само са го махнали, без да пипнат софта.....ама ако няма светещи лампи, значи е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото съм ровичкал в vcds dpf-а му казваш има няма друго нз какво да правят.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Но ако те препратя към моя майстор ще ти нашока репичката защото си махнал dpf-а :)

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с вцдс не можеш да зададеш, че няма дпф.

 

чакам с нетърпение да се появят теми - "къде могат да ми сложат обратно дпф-а"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който може кадърно да ти го премахне, може и да ти сложи нов. Лично аз няма да се възползвам от услугата.....и е почти сигурно, че няма да четем заглавия на такива теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...