Jump to content

Странен звук двигател?


Orlin87

Recommended Posts

Здравейте,

 

1 месец по- късно и 7000 изминати километра, ми се струва, че има леки вибрации на ниски обороти.

Когато колата е на D или R има съвсем леки вибрации. Не се наблюдава трептене на волана или нещо супер дразнещо, но се усеща. Когато превключа на N вибрациите като че ли намаляват.

При движение няма проблеми, също така и не се наблюдава промяна на оборотите.

 

Това което обаче ми направи впечатление е, че има лек неравномерен звук идващ от към дясната гума. Като застана от към лявата обаче, не го чувам..

 

Със сигурност ще отида и до сервиз, но ще ми бъде от полза и експертното ви мнение.

 

И един бонус въпрос :)

Наближава време за смяна на задните амортисьори - пти преминаване през легнал полицай се чува лееекичко прискърцване и имаше малки следи от масло (мисля) по тях.

Та въпросът ми е, натоварвам ли въздушщните възглавници по някакъв начин, като отлагам смяната им? 

И може ли да ми препоръчате добър сервиз, в който да ги прегледам?

 

С пожелание за успешен ден!

Поздрави,

Орлин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравей колега и аз имам вибрация, в един сервиз ми казаха че тампона на двигателя е за смяна обаче аз го видях и си изглеждаше добре за това не го смених. Освен вибрацията имам и някакво шумно тракане от както застудя и търся решение на проблема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...