Jump to content

Audi A6 C4 2.5tdi 140к.с бие физиономия на 3-та скорот и прекъсва в високите обороти на всяка предавка + пуши черно


зекич

Recommended Posts

Здравейте приятели имам проблем с своето Ауди А6, главно предолагам знам от къде е но се нуждая от помоща ви! Става на въпрос на 3-та предавка с нормално подтегляне бие муцуна на 2000 оборота и все едно не си натиснал газта трябва да върна педала и пак да го натисна! при тръгване с по мръсна газ между 4000 и 5000 оборота все едно не и достига въздух и прекъсва все едно има прекъсвач и пуши черно отзад! ходих при майстор и той отскуба кабела на така наречената "умна дюза" след което давах яко газ и нямаше прекъсвания нито пушене! Въпросът ми е от кое е точно проблема... дюзата ли си е отишла? Нещо не е настроено ли е? ПОМОЩ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да беше видял с компютъра какво дава дюзата и щеше да стане ясно дали е от нея.

Черен пушек може да е от спукан маркуч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчка на умната дюза е една бобина и тя или има верига, или няма. Обикновено при прекъсната верига на умна дюза почва да мига подгрева. Вижте за грешки с диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mshbul не разбирам хич и за това можете ли да ми кажете кой маркуч би могъл да е направил тази мизерия! Значи ходих на диагностика аванса на помпата беше супер висок човека я центрова днес вървеше на пушка но изкачих един надлез в градът и същия проблем за 2 секунди го направи прекъсва ми в високите обороти! Все едно прай едно туф туф и се чуди ддзм въздух ли нафта ли не и стига връща ли нафта... просто нзм какво да правя вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...