Jump to content

Къде никилират(хромират) пластмасови детайли


Recommended Posts

Намерих темичката на колегата https://audibg.com/forum/index.php?/topic/93660-хром-ефект-с-фолио-на-огледалата-за-обратно-виждане/ ,но тя е чаааак от 2011 и всичко се е променило.Та става въпрос за страничните огледала.Обиколих цяла Варна,никъде не могат да ги облепят с хром фолио,търсих никилиране и хромиране някъде ,разпитвах тук там и пак нищо,даже търсих тез пластмасовите хромови капачки за огледала ,но няма за моите защото се продават комплект за малко и голямо огледало, а моите са 2 големи(а4 б5) .Та ако някой знае без значение кой град, да ги пратя за да ми ги направят ,ще бъде добре.

 

 

Редактирано от VladkoJ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук проверявал ли си ?  Човека рециклира рефлектори на фарове. Провери, може би , ще извършва и тази услуга.  От Варна е , пропуснах да отбележа.

received_399542803964710.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Spooln написа:

Тук проверявал ли си ?  Човека рециклира рефлектори на фарове. Провери, може би , ще извършва и тази услуга.  От Варна е , пропуснах да отбележа.

received_399542803964710.jpeg

Не съм питал,ще питам,но утре.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,8605.10.html?PHPSESSID=9sgeic6b1u8pcshob3i457k5q3

Този въпрос вълнува доста хора в автомобилните форуми, но както и тук, така и на други места, ясен и конкретен отговор няма, всичко зависи от крайната цел, която преследваш.

Ако е за фарове, тези в Стрелча (споменати между другото и в линка горе), уж се справяха добре. Има и други хора, занимаващи се с рециклиране на фарове, включващо в себе си и никелиране. Но това покритие на фаровете е микрони.

За огледала нещата са коренно   различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технологически го могат в Севлиево (фабрика за душ слушалки и т.н.), само че не работят с единични бройки, освен ако нямаш някой познат отвътре: цък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах се да се чуя с miro-folio в неделя и да ида да пробваме с хромово фолио на 3М като за това ми трябват 25 см дължина на широчината на ролката ,което ми излиза 60лв -_-, та ако до тогава не намеря нещо по нормално,ще ходя при човечеца да пробваме 

Редактирано от VladkoJ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...