Jump to content

Камера за задно виждане


neotosi

Recommended Posts

Здравейте, колеги

От известно време съм наумил, че трябва да направя ретрофит за задна камера на осмица, която е 04. Дали бихте могли да ми съдействате с информация, какво ми е нужно за да бъде успешно инсталиран? Идеята ми е да бъде максимално близък до OEM -  линии, които завива с въртенето на волана, когато си например в радио или навигация и дадеш на заден ход, автоматично да прехвърля изображението от камерата на екрана и обратно. Ако това ще улесни, когато съм на заден ход не ми се показват сензорите на колата, защото няма въпросния модул.
 

Благодаря за отделеното време.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги

От известно време съм наумил, че трябва да направя ретрофит за задна камера на осмица, която е 04. Дали бихте могли да ми съдействате с информация, какво ми е нужно за да бъде успешно инсталиран? Идеята ми е да бъде максимално близък до OEM -  линии, които завива с въртенето на волана, когато си например в радио или навигация и дадеш на заден ход, автоматично да прехвърля изображението от камерата на екрана и обратно. Ако това ще улесни, когато съм на заден ход не ми се показват сензорите на колата, защото няма въпросния модул.
 
Благодаря за отделеното време.
пиши лс

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...