Jump to content

Избор на Audi A6 C7


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Възнемерявам да апргейнда Б7-ца, и съм се насочил към горепосоченият модел. Естествено четох из нета, за "комон ишюс", но информацията която намерих беше малко обща. Моля ако имате някакъв съвет, сблъсквали сте се с нещо с тази кола, споделете. Аз лично харесах една кола, все още не съм ходил да я гледам, но това е конкретната обява - https://www.mobile.bg/11573376650862236 .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблеми като при всеки дизел, затова проверка на километри и сервизна история. Обърни внимание и на С-троника, има ли смяна на масла, как работи и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се прави проверка на километраж? Ако колата е влизала в Ауди до 2015 ок, ама след това?

 

Аз това, което мога да кажа е, че за тези пари в Немско си купуваш макс б8 2012-2013, гледана, разбира се. Салонът на тази ми се вижда доста смачкан, дори и за Ауди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След това гледаш технически прегледи, ако се намират. История в други сервизи (които евентуално са писали в книжката), на които можеш да звъннеш/пишеш, за да провериш дали наистина колата е била при тях. Никога няма 100% гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв 3.0тфси, като се гледа, ако не най-евтината, ти една от най-евтините обяви. Дано колегата може да вдигне бюджета за стойностен автомобил.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговрите. С троника толкова ли е им е проблемен? Относно бензиновият еквивалент на дизела, по-здрав ли е? Иначе бюджета за покупка ми е 30 000.

 

Това е друга обява на която се спрях:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11571238685472673


Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В конкретната автокъща гледах A6 4G бяло с ЛЕД фарове, по километраж на 170к, в действителност на 350к.

 

Вземи ВИН-а и го провери, но мога да се обзаложа, че тази кола не е на 164122 км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...