Jump to content

Audi оригинална трафик камера


nakata6

Recommended Posts

Здравейте колеги, харесал съм тази трафик камера на Ауди само че виждам че от 2014г нагоре има някакви монтажни кабели, дали е възможно на А4 б8 да стане монтажа и сложен ли е. Прилагам линк

 

https://shops.audi.com/en_GB/web/accessories_au/p/universal-traffic-recorder-4g0063511-9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли техническите характеристики на камерата? Много по-важно е да може да записва поне 60 кадъра в секунда на 1080p, отколкото да има логото на Ауди. И ако е от 2014 г. и не е ъпдейтвана, за камера ще е доста морално остаряла като технология.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега Full HD е има доста екстри 8gb карта памет WiFi  GPS има и приложение там може да се следи и на живо както има и режим ако я оставиш в колата ако има движение около колата се включва и записва, локализира колата къде се намира в момента, хич не е морално остаряла въпроса е дали може да се сложи на б8

Ето линк от YouTube 

 

Редактирано от nakata6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че не поддържа повече от 30 кадъра в секунда, което е огромен минус. Почти всеки 100 доларов видеорегистратор от 2019 г. работи на 60 кадъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда но този има добри екстри не съм го харесал заради ринговете, иначе няма да откажа да ми покажеш ако знаеш някакви алтернативни с такива екстри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай сайтовете като този (цък!) и другите. 1080p 60 fps е минимума,  много от тях поддържат и 4К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега разгледах ги но кофтито е че не се свалят тези които се лепят за стъклото. Все пак се спирам на оригиналната стига да стане монтажа, ако са нуждае само от захранващ кабел е ок но не съм сигурен, затова се обърнах за съвет от някой който е наясно с жиците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...