Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, може ли да ми препоръчате пилно Автокаско освен SDI. Идеята ми е да не се изисква допълнително монтиране на аларма или имобилайзер, благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от марката на колата - има рискови и Ауди е сред тях. Имобилайзер е задължително , някои път признават и фабричния. Ако е от рисковите марки - прекъсване на Кан шината, GPS и други магии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Andy3 said:

В  Армеец над 25к искат имобилайзер.


Не е точно така, аз съм с каско в Армеец и съм без допълнителен имобилайзер - само заводската аларма. И на предишната ми кола (S4 B8) пак бях там без допълнителен имобилайзер, само със заводска аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, BECKO написа:


Не е точно така, аз съм с каско в Армеец и съм без допълнителен имобилайзер - само заводската аларма. И на предишната ми кола (S4 B8) пак бях там без допълнителен имобилайзер, само със заводска аларма.

Доволен ли си колега, смисъл изрядни лиса плащат ли си щетите евентуално, че аз бях към SDI каско избор но те са на Бул Инс но ги даваха по телевизията че за гражданска отговорност са се опитали да не платят при катастрофата с автобуса миналата година мисля че беше, и ми изтече каското и не го поднових

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BECKO написа:

Не съм имал проблем с Армеец, но и аз нямам много щети завеждани... в общия случай печелят от мен :)

Мда... Но все пак по-добре е да знаеш че си застрахован, не само при птп то дано и не се налага, но все пак 😉. Благодаря колега за инфото, дано никога не ти се налага да до ползваш тва каско и безаварийно с Аудито 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, BECKO написа:


Не е точно така, аз съм с каско в Армеец и съм без допълнителен имобилайзер - само заводската аларма. И на предишната ми кола (S4 B8) пак бях там без допълнителен имобилайзер, само със заводска аларма.

Звъннах на офиса с който работя и казаха че над 40к. слагат. Провери си пак защото каза, че при кражба  отказват плащане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята полица е различна, това беше специално изискване от моя страна като подписвах. Допълнителните имобилайзери слагани от застрахователите са пълен ташак, само потенциален проблем за CAN шината

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 minutes ago, Andy3 said:

Звъннах на офиса с който работя и казаха че над 40к. слагат. Провери си пак защото каза, че при кражба  отказват плащане. 

принципно този отказ за изплащане при кражба би паднал в съда...защото застрахователят е знаел, че нямаш и е взимал парите за този риск, но си е филм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имобилайзерите наистина са голям ташак...   Дано на никой не му се налага да се занимава с  застрахователи, че то винаги е филм 😀

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алианц също не са ми изисквали допълнителен имобилайзер. И процедурата при тях е айляк за застраховането, при другите не знам как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...