Jump to content

След генерацията на ф60 и премахването на катализаторите колата не " киха " при сменянето на скорости


Wladogod

Recommended Posts

Здравейте колеги, запознат съм, че двигателят който управлявам е със променлива геометрия, но колата след премахването на катализаторите очаквах да киха но се чува само като самолет, та въпроса ми е към нова по - голяма турбина ли да се насоча за да започне да киха ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя друга кола си виждал да "киха" , че ми е интересно кои от дизелите "кихат".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал допир само до 1.9тди 110кс в А3-ка, "киха" при отпускане на газта след като е натоварен мотора на някоя предавка, колата е без катализатор, иначе си е със стоковите грънци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво кихане на турбина с геометрия търси???

 Да нема блоуоф та да киха.???

Свири като помияр на пълнолуние...това е ефекта, който се постига с права тръба и голяма турбина, и надут мотор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цитирания от теб ефект (на който всеки му казва различно "свирене", "кихане", "виене" и т.н.) не трябва нито голяма турбина, нито надут мотор (каквото и да се включва тук). Права тръба, натегната геометрия и евентуално чип са напълно достатъчни, за да се докара и примери по улиците колкото искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел с голф 4 и същия мотор като отпуска газста тъкмо като надува турбото или като сменя скорост тогава, разтоварващия  звук имам впредвид кихането и питам за информация защото не съм запознат до толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте. Колеги някой да ми помогне искам да знам на 1.9 , 101 ТДИ ПД кода на двигателя AXR с променлива геометрия ли е? Защото сложих права тръба и не се чува кихането между смяната на скорости ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си кихалка и ще го чуваш. Не че ще има някаква полза при дизел.

 Ако те кефи само блоу офф може да постигнеш този ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...