Jump to content

Проблем с MMI 2G и блуттут


kosio85

Recommended Posts

Колеги от няколко дни ми се бъгна връзката на MMI с телефона. Става въпрос, че не намира контактите. Ползвам Galaxy S10 от няколко месеца и досега си бачкаше без проблем. Всичките ми близо 900 контакта си излизаха и можех да си ги набирам, търся и т.н. Оня ден ми звъни някакъв номер и се оказва, че е от контактите ми, но не излиза името, при което видях, че в MEMORY менюто Phonebook-a е неактивен. Логично рестарирах, пробвах с Unpair, изтриване през MMI на устройството, но не се оправя и страшно ме дразни. Пробвах с Iphone-a на приятелката, веднага намира контактите и си бачка. С моя работят call регистрите, но не и phonebook-a. Някакви идеи какво да видя, преди да пробвам с factory reset на телефона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм тва пък какво общо има. Ще го пробвам, но кол регистъра си излиза на колата. Предния път като съм го връзвал,  като взех телефона, не помня да съм трил нищо и си бачкаше без яд, мамицата му. Утре ще тествам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

памета на телефона е по голяма от тази на колата, на доста коли това беше проблема

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа сега вече се сещам. Има логика. Моя тел пази кол регистър от август и има хиляди записи там. Това обяснява и как изведнъж спря да работи - явно е запълтило паметта от многото контакти и записи. Дано си прав. Веднага след работа ще тествам и ще споделя резултата. Мерси много ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав, оправи се като изтрих регистъра. Имаше 1300 записа. Като прибавиш и 900 контакти стават повече от 2000, а четох, че до 2000 потдържа системата. Като спре пак, знам къде е проблема вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвано, радвам се че съм бил полезен

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте, от скоро имам същия проблем с контактите (не излизат) на същия телефон - Galaxy S10. Проблема е идентичен на 2 коли едната е Audi, а другата отново е VAG групата. Телефона и колите ги използвам отдавна, но проблема е от скоро. Току що опитах следното - отделих телефона ок Audi-то, върнах заводските настройки на блутута на колата и изтрих всички 1300 разговора от телефона, а контактите ми са малко над 1200. Позволих достъп до контактите изчакам около 5 мин., но нищо не стана Phonebook-а не е активен. Моля за малко съдействие по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.11.2019 г. at 23:46, ShadowM написа:

изтрил кол регистъра на телефона и тогава го вържи към колата

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Благодаря колега и при мен тръгна. Какви ли не приложения инсталирах..а то било просто.. ☺️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...