Jump to content

Километраж Audi


Skyller

Recommended Posts

Здравейте хора,

 

Карам автомобил А3 8l 2001 година - 1.9 TDI 110 hp .  Facelift.

Проблема, който имам е следния. Стрелката за горивото и за темепература не ми показват правилно. При горивото ми светва лампата когато е на показател 1/2  и като сипя 20~30 литра дизел и стрелката отива след Full. По същия начин е и стрелката за температурата, в загряло състояние ми показва, че темепературата е някуде 105 и 110 градуса, а при проверка от скритото меню в климатроника ми показва, че в нормалната работна температура. 


Въпросът ми е от какво може да е проден този проблем и мога ли да го оправя или трябва да закупя нов(втора ръка) километраж с работещи индикатори?

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използавах, обаче не успях да намеря това което търсех. А можеби защото не съм търсил както трябва. Ще можеш ли да ми изпратиш няколко линка за да прочета?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само в този подраздел 8L на А3/S3 раздела, ако прелистиш няколко страници ще намериш няколко теми за прословутия проблем с френските табла Jaeger.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си смениш километражното табло проблема е там. Със ремонтирано табло Jaeger изкарах година и половина. Търси табло VDO 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...