Jump to content

Лампата на подгревните свещи


puri_88

Recommended Posts

Здравейте! Писах и преди месец, но след като още не мога да си оправя проблема с колата, реших пак да търся съвет от вас.

Ауди А4 Б6 2.5 Tdi 180к.с АКЕ, колата пали, но не след дълго влиза в авариен режим и лампата на подгревните свещи премигва. Това на снимката е кода на грешката, която ми дава, за 01318 става въпрос . Някой може ли да ми каже какво се е прецакало? 

IMG-24c29711063ebbb891b41f9aa16c1316-V.jpg

Редактирано от puri_88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След наличието на добро количество вода в нафтата и аз имах същите проблеми,пали после авариен и мигаща лампа.На мен ми изписваше грешки 01376 и 00550.Проблема и решението при мен бе смяна електроника и авансаторно бутало на помпата.

Това беше моят случай  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че е от електрониката. Или поне се надявам да не е от нея. Страх ме е, че като я  сменя пак ще има същия проблем.. Макар, че един майстор ми казва, че било от Кан шина.. Не знам на кой да се доверя вече.  Това е най-ужасния проблем, който може да се случи. 

Иначе благодаря за отговора, ще погледна темата. 

Редактирано от puri_88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш помпата и я качваш на стенд,60лв.беше диагностиката и за сваляне и качване колкото се договориш с твоя майстор.Само така ще си сигурен ,че не е от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...