Jump to content

Проблем с мултимедия


patso73

Recommended Posts

Здравейте колеги ,трябва ми майстор за мултимедия на ауди а8д3 проблема е ,че понякога не иска да се покаже или пък се показва но екрана е черен.За София става въпрос, благодаря ви предварително  

Редактирано от patso73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Изгледай това видео и дано ти бъде полезно.Този англичанин кореняк :) обеснява всичко .Колкото до проблема с илизането на  монитора,там има едни други проблеми който са свързани с едни зъбни колела който  го изкарват.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема със зъбните колела също не е голяма философия. При китайците можеш да ги намериш за 20лв, гледам че в олх ги има по 35лв. 

Един комплект се състои от 3 зъбни колела, не е голяма философия и сам да си ги смениш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По този повод попаднах на една тема в чужд форум, в която обясняват как може да се спре захранването на моторчето на дисплея така, че да стои винаги отворен, което според мен е много по-добре отколкото всеки път да излиза и да се прибира, но си е малко занимавка да се направи. Под пасажерската седалка има някакъв модул и там на него трябва да се прекъсне кабел. Човекът от форума си го беше направил с ключе така, че много лесно да може да го прави да работи във фабричен вид или да изключва мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте имам проблем с мултимедията на ауди а8 4.2 2008 

Когато запаля колата светва и се гаси веднага какъв е проблема и когато загрее колата си работи благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...