Jump to content

Къде се намира релето за подгрева на 2,5 ТДИ?


Ves Co

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Проблема е следния - вчера с първото по сериозно падане на температурите не можах да запаля сутринта. Лампата за подгрева светва за около 5-6 секунди, чува се цъкането на релето, обаче няма промяна в уреда за консумация. Въртях, въртях, бял пушек от ауспуха и мирише на нафта яко. Замерихме свещите - уж са добре, обаче на контакт няма ток в буксите на свещите. Тръгнахме да търсим релето и бушона, ама като не знаем кой номер е и в кой панел, и само си изгубихме времето.

Някой може ли да ми помогне къде е това тъпо реле и бушона? И кой номер е релето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт: Релето не можах да разбера къде е, но бушона е в краката на пасажера под жабката. Бушоните са 2 пластини в черна кутийка, единия е 60А а изгорелия неможах да разбера колко е понеже беше прекъснат точно на надписа. Предполагам че и той е 60А, но ако някой може да ми потвърди ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 24.11.2019 г. at 10:29, Ves Co написа:

Здравейте колеги,

Проблема е следния - вчера с първото по сериозно падане на температурите не можах да запаля сутринта. Лампата за подгрева светва за около 5-6 секунди, чува се цъкането на релето, обаче няма промяна в уреда за консумация. Въртях, въртях, бял пушек от ауспуха и мирише на нафта яко. Замерихме свещите - уж са добре, обаче на контакт няма ток в буксите на свещите. Тръгнахме да търсим релето и бушона, ама като не знаем кой номер е и в кой панел, и само си изгубихме времето.

Някой може ли да ми помогне къде е това тъпо реле и бушона? И кой номер е релето?

релето е с номер 202 о се намира под волана в ляво

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...