Jump to content

A6 4F Retrofit XENON headlights


fxa

Recommended Posts

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Освен в Стрелча къде на друго място могат да рециклират качествено огледалното покритие на рафлекторите?

Редактирано от Marian_Georgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Marian_Georgiev В Сф има един пич от форума е,в Плевен правих моите ако ти е по-близо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887341383 името на човека не го помня,но ми е правил няколко комплекта и съм доволен :zustimm:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години му бях пращал халогените на Ц петицата, но нещо не ги догоди, ако е същия човек де,ма преди беше май в някакъв квартал до плевен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Стрелча е ОК ама се мотат зверски,миналата година на мойте фарове ми затриха рефлекторите,намериха ги но се оплетоха  в лъжи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като цена колко вземат за рефлекторите само и за колко време ги  правят в стрелча че и аз щях да звъня да питам там или другаде да питам някой който ще ги направи хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, icox1333 написа:

А като цена колко вземат за рефлекторите само и за колко време ги  правят в стрелча че и аз щях да звъня да питам там или другаде да питам някой който ще ги направи хубаво.

100лв ми взе за смяна на рефлекторите тоя в Плевен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години като правих в Плевен ми се струва, че покритието беше доста по-дебело, на едно място се беше стекла капка и не беше добре изсъхнало като че ли, на места където беше по-дебело стоеше меко.

Освен Стрелча и Плевен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите в Car valeting ми ги направиха преди 2 години, че единия спря да завива. Сложиха ми и Led крушки на габаритите и дневните. Като изключим че ми смениха гаранционно двата китайски модула за грешки съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, TURBO_RS написа:

Това е от днес от Стрелча 50 лв и малко ми счупиха рефлектора . Бяха опаковани само в бъбъл стреч а ги пратих в кутия.

Първо! В Стрелча, не са фирма рециклираща фарове, а такава нанасяща покритие. И това е основната им дейност.  Благодари се, че все пак са благоволили да ти обърнат внимание  и да ти разглобяват рефлекторите, а не са ти ги пратили директно да си ги биеш от главата. И да си изпочупиш лично ти рефлекторите. Това, че си снимал гърба на рефлектора... е показателно колко разбираш въобще как и къде се нанася покритието.  Мога да ти покажа на какво са способни,  ама нямам желание.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите си ги разглобих сам разделил съм лупите и цокъла за крушката и се чудя къде да ги пратя рефлекторите за да се никелират само аз после ще си ги сглобя,просто искам да станат качествено а не да изкарат една година и да падне покритието,затова и питам кой от къде е доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покритието само в Стрелча, тия които рециклират фарове къде мислите че оправят рефлекторите ?

Просто си имат обортни рефлектори и ги сменят веднага, така че не се налага да ги чакате 2 седмици или колкото се мотат тия от Стрелча. Иначе и аз нямам добри отзиви от там и не бих се занимавал пак с тях освен ако наистина не се наложи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да избегна всички тези страдания по горе, а и цената на варненския сервиз, си ги поръчах новите рефлектори  от ebay. 204лв с доставката, 30лв нови крушки, 10лв за водна шкуртка (600,800,1000,1200,1500,2000) и 10лв за лак устойчив на надраскване. Всичко 254лв и един ден в гаража и една нощ да изсъхне лака. Две години откакто ги лакирах и не са мръднали, нито са потъмнели. А китайските лупи светят уникално. Остава въпроса колегата от форума колко ги дава лупите? 🤑

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,

 

замислям се и аз да си поръчам едни такива, като твоите: EVOX-R V2.0 D2S Bi xenon Projector. Или по-точно тези: ROYALIN For Hella EVOX 2.0 D2S Projector Headlight Bi Xenon Lens, че пише, че стават за директна замяна.

Няма да имат проблеми с автоматичното нивелиране, нали? Нямам завиване.

 

Поздрави,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом нямаш завиване ще паснат без да се сваля стъклото на фаровете.

Или поне ето тези пасват идеално ... разбира се след подобна интервенция е хубаво да се направи реглаж на фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В крайна сметка поръчах "EVOX-R V2.0 D2S"  от Алито.

Дойдоха днес, направо в пощата.

Пича, без да съм му писал изобщо, ги беше пуснал с цена 15 долара и минах без митници.

Май трябвали някакви адаптери или нещо подобно "D2S extension cables" сега разучавам въпроса.

 

Сега ще търся, кой да ми ги смени в Пловдив, че нямам къде да оставя колата, като и сваля фаровете.

Ако някой има идея за майстори на фарове в Пловдив ще съм благодарен?

Ще пиша, как е резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Сложих и аз днес най-накрая. Разликата е фрапантна.

При монтажа най-гадното нещо е качването и нагласянето на бронята. Аз не успях да изравня всички фуги, а и не ми се занимаваше вече.

Цял ден си отива. Избърсах си фаровете отвътре. Бая черно си излезе.

Иначе за запалките и аз както колегата им изрязах крачетата иначе няма, как да стане.

Слагането на пластмасовия ринг е лесно с помощта на колан, както е показано на кличето. Евала за идеята!!!

Старите лупи и рефлектори си бяха покрити с този белия прах, както при колегите .

Изолация по кабелите почти нямах. Понаслагах изолирбанд, ама като цяло си трябва нови кабели.

 

Снимал съм, като смених едната.

 

20201003_145748.thumb.jpg.dc2e7c954ab10ec4246dcd5ae1dde4ab.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...