Jump to content

S5 4.2 ръчни скорости


Recommended Posts

Здравейте. Моля за мнението Ви за S5 4.2, V8, ръчни скорости, 354 коня. Поддръжка, слаби места, динамика. Разходът на гориво не ме интересува, тъй като колата ще се кара предимно събота и неделя за кеф. Газ също няма да слагам. Карал съм осмак с ръчни в купето на S6, но по-стария мотор - 4.2, 340 коня и беше брутален кеф - респонс, звук, плавност, голям оборотен диапазон и т.н. Виждам, че тук моторът е ФСИ. Кое му е по-различното от "старото" 4.2? Динамиката подобрена ли е, има ли някакви усложнения в поддръжката и т.н.?

В момента в цялото Мобиле има само 3 обяви за ръчни скорости. Едната е от Дупница, на цена от 17 500, но не става. Ходих да я гледам и си тръгнах на втората минута. Другата, която ми харесва по обява е тази - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11568843247841434&slink=dbcsym

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съидинителя се предава и двумасовия също . Конкретната нема да я коментирВам, щот така или иначе за тее пари нещо е нередовно тук.  Виж за 28-30 има прилични екземпляри 😉

Забравих да кажа че събират нагар у картуните, ма тва е ясно смятам...

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не съм убеден. Сам по себе си може и да се класира някъде, но стане ли въпрос за 2.0д, там няма шанс.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко след пускането на темата някой явно се е нашил и е взел дупнишкия варел, провокиран от ниската му цена. Вероятно лошата реклама пак е реклама, но ако колата е купена от колега от форума, тежко му и горко. Не знам с кой акъл е дал 17 500 лева за този кашон. Аз не бих я купил дори да ми я продават за 10 000. 

Тъй като другите две коли са ми далеч /Плевен и Шумен/, мисля да погледна тази - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11571294036650879&slink=dd93ox

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бюджета какъв ти е? На твое място бих си внесъл сам. Особено пък както търсиш ръчка - лесно ще намериш на добра цена. Такива коли от Дупница, Плевен, Враца, Шумен, от обяви с много удивителни и главни букви, аз лично не бих си купил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз клоня натам. Бюджетът за самата кола е около 25 000. Другата заделена сума ми е за обслужване, регистрация и гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па дай цялата сума и си вземи обслужена.  

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-s5-v8-4-2-ems-viele-neuteile/1264602318-216-1227?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Те на ,сядаш и караш. 

...Даже ако много искаш ше те закарам да я видиш ,па ти ше доеш с некое шише пърцуца 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

колега ако имах кешовицата тая плевенската я зимам отма поне на снимки е брутална па и ръчка е няма да има такъв кеф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 20 поста колега.

 

За да не съм офтопик, @150hp намери ли си кола? Тази гледа ли въпреки, че е над бюджета?

s5 4.2 ръчка

Редактирано от soult@ker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНого е възможно, не вярвам, че има и адаптивно въздушно окачване. Изброил е почти всички екстри, не знам дали всичките ги има в този модел. И конете са раздадени щедро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, soult@ker написа:

Само 20 поста колега.

 

За да не съм офтопик, @150hp намери ли си кола? Тази гледа ли въпреки, че е над бюджета?

s5 4.2 ръчка

 

Засега преустанових търсенето на S5, защото прецених, че ще я купя, ще се покефя и точно след няколко месеца ще си дам сметка, че колата е напълно нефункционална. Затова смених стратегията и реших да събера още пари и да мина на А8 Д4 4.0 ТФСИ или файсов А6 Allroad 4g 3.0 BiTdi от 2016-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

S6 с V8T също ми е вариант, да. Но всичко зависи от кеша и на този етап реших да поизчакам.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно развитие на темата :)

 

Иначе за протокола S6 върви с S-tronic и за Европа и за Америка ако целта е да се вземе кола с типтроник де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, 150hp написа:

Затова смених стратегията и реших да събера още пари и да мина на А8 Д4 4.0 ТФСИ 

Точно така!Аз ще ти я поддържам добре докато си готов,после се качваш и караш!😉😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, P_PETKOV написа:

Интересно развитие на темата :)

 

 

 

Не виждам кое е интересното. По-скоро е разумно. По-разумно от това да се поддам на емоцията и след няколко месеца да я продам на загуба, като междувременно съм вложил няколко хиляди. Пък и 4.0 ТФСИ не вярвам да е по-неприятен за каране.

Преди 2 часа, plamen sf написа:

Точно така!Аз ще ти я поддържам добре докато си готов,после се качваш и караш!😉😂

 

Хубав жест, но докато дойде времето да се осъществи може да черпиш по един обяд от ресторанта. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...