Jump to content

Въпрос комфорт модул


gemballa.bg

Recommended Posts

Така, колата е б5 фейс авант и мисля че има проблем с комфорт модула. Люка при ножично отваряне/затваряне трябва да държа копчето докато се отвори/затвори до крайно положение. Когато го отворя/затворя до крайно положение 1-2 пъти, след това само с единично натискане на бутона, се отваря и затваря до крайно положение. След време си губи настройките и пак процедурата от начало. Също така понякога в движение са затваря от само себе си. При задните стъкла не работи комфорт фукцията. Всичко това ме навежда на проблемен комфорт модул. Или другаде да търся проблема?

 

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да не ти прави проблеми коплето за блокирането на задните прозорци при А6 е проблемно може и при теб да е от това.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия проблем на 99% съм сигурен, че е от плафона. За комфорт функцията на задните прозорци, имаш предвид с единично натискане слизането им до долу? Защото за затваряне аз поне нямам с едно натискане да се затворят задните прозорци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задните прозорци имам точно това в предвид, като ги отворя, после с единично натискане на бутона не се затварят, а трябва да задържа. Може и така да е фабрично. А плафона по спомен го правих преди време, верно може да е от него.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задните прозорци мисля, че си е така, имал съм няколко Б5ци и на всичките е така.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...