Jump to content

Откраднати дистроници - да поплачем заедно


jeffw720

Recommended Posts

На по-нова кола е Must, иначе плачеш в ситуация, като тая описана над моя пост.

Не знам какво ше правя с тия дистроници, мисля да ги укрепвам при Дунев.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 19 минути, yavor20v написа:

Не знам какво ше правя с тия дистроници, мисля да ги укрепвам при Дунев.

 

На мен първата ми работа след каското, беше да укрепя дистрониците. Вдигнах се от Варна до София заради това, но поне ще спя по-спокойно :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по-интересното е какъв е този вълшебен материал с който ги укрепват, който нито се реже, нито се чупи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, yavor20v написа:

Къде избра да го направят, показаха ли някакви неуспешни опити за кражба, сигурно си търсил къде да ги укрепят?

Опити е нямало, ако имаше, вече щях да съм без дистроници, защото както разбрах отнемало 30 секунди свалянето им!  Затова и първата ми работа беше именно тяхната защита! Спрях се на Райно и съм много доволен от отношението и всичко. Искрено се надявам да не разбирам дали са се справили успешно със задачата :) 

преди 26 минути, CVT написа:

И по-интересното е какъв е този вълшебен материал с който ги укрепват, който нито се реже, нито се чупи?

Нямам идея точно какъв е материала, прави се някаква клетка. Истината е, че няма нещо, което да не може да се открадне. Решаващият фактор е времето! Ако апашите имат достатъчно време и хъс, нищо не може да ги спре, но в повечето случаи именно забавянето и изненадата ги спира. В крайна сметка за мен е важно АКО ми откраднат дистрониците, да останат парчета, за да ги признае застрахователя - иначе за какво ги плащаме тези застраховки :)  

Редактирано от marindik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.01.2020 г. at 0:49, marindik написа:

 

Приятел, кой е Райчо?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.01.2020 г. at 23:03, SergioTacchini написа:

 

 @Raino  е колегата :) 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.01.2020 г. at 0:38, SergioTacchini написа:

 

За съжаление не мога да кажа нищо конкретно, защото ходих да пия кафе докато правиха колата, за да не им вися на главите на хората 😊 Ето в тази тема Райно е поствал снимки. В нета има също информация, като напишеш "укрепване на дистроници" излизат доста резултати.

 

https://www.google.bg/search?q=укрепване+на+дистроници&hl=bg&sxsrf=ACYBGNSvnWswKk5FBmI9sfKsqSs6dKQ1OA:1579301572451&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj-kuDp3IvnAhWTwcQBHSCLC-8Q_AUoAXoECAwQAw&biw=1366&bih=576

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/15/2020 at 10:22 PM, yavor20v said:

Къде избра да го направят, показаха ли някакви неуспешни опити за кражба, сигурно си търсил къде да ги укрепят?

Давам ти идея и то без пари, не като теб за един кариес да ми земаш 200лв.

Поръчай си верига за байкове.. има специални такива.

Укрепи ги така, че да могат да ги изкъртят само, дори и да се наложи да пробиваш ...  (с цел да ти ги излати страхователя).

Бях снимал на стария телефон една с8-ца ма д3 (не знаех, че има дистроници и тя) ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са укрепени вече 2 години. Опитаха да ги вземат от охраняем паркинг буквално на 5 метра от кабинката на охраната точно по времето когато колегата се е разделил с неговите. За щастие се разминах само с една липсваща решетка - явно от яд са я отнесли. 5 дена по късно една А8-ца осъмна с дупки на същия паркинг. Явно е имало хайка.

Редактирано от evla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/17/2020 at 12:52 AM, marindik said:

За съжаление не мога да кажа нищо конкретно, защото ходих да пия кафе докато правиха колата, за да не им вися на главите на хората 😊 Ето в тази тема Райно е поствал снимки. В нета има също информация, като напишеш "укрепване на дистроници" излизат доста резултати.

 

https://www.google.bg/search?q=укрепване+на+дистроници&hl=bg&sxsrf=ACYBGNSvnWswKk5FBmI9sfKsqSs6dKQ1OA:1579301572451&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj-kuDp3IvnAhWTwcQBHSCLC-8Q_AUoAXoECAwQAw&biw=1366&bih=576

В Скар ли ходи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.01.2020 г. at 1:04, soult@ker написа:

 

Какво е това? Ааа, говориш за сервиза S CAR, предполагам? Да, там ги укрепвахме 👍

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза където си води колите райно, на климент охридски до Дървеница.

Ето от темата му снимки но са от 2017, тогава беше още в дас ауто:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

На мен армеец ми казаха че дори и да има следа от кражба ако не е строшен и по-голяма част да е там няма да го платят . Проблемът е че лесно се крадат и не ги плащат . Виж за някоя ударена кола и строшен сензор и тогава да се заведе щета , че нещо е изхвърчало и го е счупило , иначе нямаш шанс 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В армеец винаги си пишем много "любовни" писма докато ми признаят щетите. Когато знам че съм прав просто събирам данни, за да ми послужат за пред съда и да мога да спечеля. Със застрахователите няма друг начин. Когато ми откраднаха кола дженерали искаха да подпиша нотариално заверен документ, че нямам никакви претенции към тях, а не бяха ми дали парите, които естествено бяха по шваке каталог и не може да си купиш нищо с тях, много далече от реалните цени в Германия. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя що си тровите живота с такива "застрахователи" (разбирай мошеници)...

И да, има друг начин. Просто не се занимаваш с такива...👆

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...