Jump to content

Имат ли печки Allroad А6 320HP


marindik

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Някой знае ли дали модела разполага фабрично с печка? Q-то ми имаше, но със заключено меню, което лесно се оправя. Някой има ли информация по въпроса? Благодаря предварително на отзовалите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Q-тата /дизеловите/ всички имат, не знам обаче как стои въпроса с Олроуда. Интересува ме за Олроуд 3л дизел 320 коня, 2017г.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Колега, вече четири години си ползвам печката, как мислиш, дали си вярвам? 😂 Паля си я даже дистанционно от телефона 😉

 

 

 

1F5F07BA-7F1B-4790-9A4D-4D41533E86CE.png

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, P_PETKOV написа:

При Q7 е така ама при А6 я няма монтирана от завода ...

Аз точно затова пуснах темата, да питам ☺️ А това сигурно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Schnura написа:

Не е точно така, пробвай да зададеш филтър с печка на Q7 - от близо 2400 обяви, само половината са с печки 😉 Проблемът е в това, че болшинството от хората изобщо не подозират за наличието на печка, защото менюто е скрито! След отключване на менюто, вече си имаш печка с всички възможности и функционалности, които и се полагат ☺️ Големият въпрос, както писах и на предходния колега, е дали някой тук е наясно конкретно с Олроуда - има ли монтирана фабрично печка (ако ще и да е със скрито меню), или няма? Защото подозирам, че и на Q-тата не са монтирали случайно и благотворително въпросните печки, а може би за да решат въпроса с по-бързото загряване на мотора до оптимални стойности 🙄 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм се ровил това с наличието на печка, която да не е активна в менюто го има само при Q7 ...

Иначе много ясно, че има коли с печка като някой си я е поръчал така ... тая благинка се предналага от над 20 години при Ауди.

Закачи се към колата и много бързо ще стане ясно дали има печка или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, P_PETKOV написа:

Закачи се към колата и много бързо ще стане ясно дали има печка или не.

 

Въпросът е в това, че сега ще я поръчвам. Ако знам, че имат скрита печка, няма смисъл да набивам излишни кинти за екстра, която си я има 😉

Редактирано от marindik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми питай за конкретната и готово ,бах кво толкова . Казват ти няколко човека че НЯМА серийно монтирани печки, а ти продължаваш да си лалаш 😤

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, за разлика от теб, преди да "лалам", чета написаното! Стой си у лево и не се обаждай, щом толкова ти пречи 😏

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може ли някой да ми каже как се поддържа печката? Има ли нещо което трябва да се сменя редовно, някакви слабости за които трябва да следя. 

Благодаря предварително за отговорите

п.с. не искам да отварям нова тема за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, M_J написа:

Може ли някой да ми каже как се поддържа печката? Има ли нещо което трябва да се сменя редовно, някакви слабости за които трябва да следя. 

Аз поне не знам да има нещо за поддръжка. За 4 години ежедневна експлоатация през цялата зима, при палене по два пъти на ден за по 30 минути /сутрин и вечер/, не съм имал абсолютно никакви проблеми! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти един такъв комплект и си патрон https://www.ebay.com/itm/Standheizung-Webasto-Handysteuerung-Thermo-Call-TC4-Entry/202444497359?epid=14017011507&hash=item2f22a1e1cf:g:GloAAOSwGIJd-Lh1

 

 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...