Jump to content

Upgrade MMI + Карта за навигацията


HuKuTy1

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Вече съм, собстеник на a6 4f и имам въпрос относко актуализациите на навигагията и MMI.

79264573_432469834354586_8411304681661267968_n.thumb.jpg.8eb6896973dc37d65cad4666a9316a5f.jpg

 

Това е сегаяната версия на MMI. Може ли да споделите линкове за изтегляне на последната актуална версия, и има ли шанс при актуализавията да се прецака нещо.Също така ако може и линк за най-новата карта за да направя диск с нея.При навигацията също има ли специфика при актуализацията, и само диск ли трябва да запиша без да правя друга.

 

Благодаря предварително, знам че тези неща са дискутирани многократно, но повечето линкове са изтекли и затова пуснах нова тема.

Редактирано от HuKuTy1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Трябва да ти е ъпдейтвано MMI 2G на версия 5570 за да качиш новите карти. Иначе аз ги имам свалени, ако не успееш да ги намериш - пиши да измислим начин как да ти ги дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Този metainfo.txt не е на нито един от трите диска. Те имат Metainfo2.txt. Да не би файла да е корумпиран от предишен ъпдейт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с кои дискове ползваш? защото май не гледаш правилните, както и колегата говори за дискове, а той е 1

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат за първи път се опитвам да ъпдейтвам.Файловете ги изтеглих от линка който споделил колегата по горе има 3 отделни файла -CD1,CD2 и CD3 затова ги записах на три отделни диска.

 

1) CD1-All-Old-Version-to-5150 - надграждане от всяка по-ниска версия до 5150
 2) CD2-Clear-BTmodul-and-Telefon (2 старт) - от версия 5150, Bluetooth модулът и телефонният модул се актуализират (мигат два пъти)
 3) CD3-Update-5150-to-5570 - актуализация до 5570

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такова за 2g
за 3g има - последните са 2020/2021

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нищо не каза, едва ли поради това, че така ще мине още известно време така наречената магистрала Европа да бъде завършена ;)

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е на какъв период ги обноявяват, дали само един път в годината, понеже на сегашната нямам и обхода на Слънчев бряг, а той мисля е от година-две пуснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

има я [emoji41]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

от такива коментари, скоро няма да има кой да Ви дава акъл. [emoji16]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, имам оригиналено dvd за навигацията от 2007, версията на MMI 34.5.0 0632, а колата е A6 C6 2007 3.0TDI 171kw.
Проблема се появи след изваждане на двд-то от навигацията, сега ми дава постоянно "please check navigation DVD" и с VCDS излиза грешка на навигацията веднъж 02444 - Disk drive load / eject malfunction и след това постоянно 02927 - DVD Read error ... ако запиша новите карти от 2018 на dvd, дали ще се оправи без ъпдейт на MMI ? Как мога да разбера дали проблема е в диска(който работеше до преди ден) или в четеца ?

Относно ъпдейта на MMI пък ме съмнява, че чейнджъра не работи, като сложа дискове и аудио, и мп3 все ми дава, че не може да ги прочете( CD unreadable)...тук пък на VCDS излиза постоянно 02261 - Data medium 014 - Defective
Какво можете да ме посъветвате, има ли някой който вече се е парил ?

 

Редактирано от Eng.Ivanov
edit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...