Jump to content

Тампони на мотора 1,9 Тди АVF


gokhan96

Recommended Posts

Здравейте, колеги!Предстои ми смяна на тампони на мотора,някой може ли да ми каже актуални цени на тампоните?Чувал съм ,че трябвали да са само оригинални дали е вярно?Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само оригинални.
С афтермаркет ще ти друса като трактор
Два са за двигателя
Един отпред
И един за скоростната кутия

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса колата ти да е по-зле с новите тампони, отколкото е сега е голям...ако сложиш не оригинални. Не твърдя, че така ще стане, но е много вероятно. Няма да разтягам локуми.....предполагам в мрежата има много подобни теми....ако ти се анализира и ти е интересно. На мен също ми предстои смяна на тампони и чакам да ми дойде реда в сервиза, където имам доверие.  Що се касае до цената на тампоните.....тук във форума има свестни търговци.....пиши им. Колкото да се ориентираш, цената на комплект оригинални надхвърля 500 лв. За не оригинални нямам никаква представа, но вероятно са в пъти по-евтини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Митака55555 написа:

Само оригинални.
С афтермаркет ще ти друса като трактор
Два са за двигателя
Един отпред
И един за скоростната кутия

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
 

Предния тампон смених колега струваше около 8 лева на lemforder , проверил съм на скоростната кутия тампона и той  е здрав.Съмняват ме тези двата  хидравлични тампона че са отишли.Както казал колегата ако струват 500+ лева тези тампони оригинални според мен, тези хора не познават парите ако добавя някой лев  още взема друг двигател :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Fireblood написа:

Шанса колата ти да е по-зле с новите тампони, отколкото е сега е голям...ако сложиш не оригинални. Не твърдя, че така ще стане, но е много вероятно. Няма да разтягам локуми.....предполагам в мрежата има много подобни теми....ако ти се анализира и ти е интересно. На мен също ми предстои смяна на тампони и чакам да ми дойде реда в сервиза, където имам доверие.  Що се касае до цената на тампоните.....тук във форума има свестни търговци.....пиши им. Колкото да се ориентираш, цената на комплект оригинални надхвърля 500 лв. За не оригинални нямам никаква представа, но вероятно са в пъти по-евтини.

Ами ще видя колега какво ще направя ама толкова пари за два тампона качили са много пари.Предлагат ми от англичанка двата тампона за 80 лева , не знам дали няма да е по-добрият вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да те посъветвам....... от една страна ползвани, оригинални са по-добре от нови не оригинални. От друга..........това е дизел.......поне 15 години бачкал, не ми се вярва, да намериш здрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...