Jump to content

Б4 проблем с паленето топла


BOBO-1

Recommended Posts

Здравейте колеги, изчетох доста теми но не открих моят проблем.колата 2мотор 115кс,газ бензин,не иска да запали Топла,смених датчик на хол,комутатор,студена пали върви нормално, когато загрее и я угася после само върти и не пали,моля за идеи и помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,дай повече разяснения на проблема-не си написал с какво АГУ си,и на двете горива ли не пали,когато не иска да запали проверявал ли си нещо(примерно има ли искра,впръсква ли гориво)и защо си сменявал неща напосоки без да си сигурен че проблема е в тях?Датчик на Хол нов ли сложи или втора ръка?

Съмнява ме проблема да е в реле 30,в багажника имам ново гледам че си от София,винаги мога да ти го дам за проба,ако искаш ми звънни-0877430767👍

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш премери стойностите на синия датчик на загряла кола, или направо го смени. Не е скъп.

Тук има много полезна информация отностно АБК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Berkut74 газовата е обикновена,не пали и на двете горива, датчик на хол е нов а комутатора защото нямаше искра,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нищо конкретно не каза-кое какво как сте стигнали до извода да сменявате!?Винаги ли го прави като загрее?Датчика на Хол защо е сменяван?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...