Jump to content

Гумени стелки а4 б5 авант 2000г


Recommended Posts

Момчета прерових нашия форум и съседни такива и няма нови мнения за това което се предлага по сайтовете за гумени стелки за посочената кола. Срещнах мнения на колеги които бяха изразили мнение че и скъпи стелки не пасвали точно или копчетата за захващане се разминавали. Намирам поне на вид прилични стелки за около 50лв но не знам дали ще паснат точно на размер. В един магазин за автоаксесоари ми предложиха някакви "el toro" пишеше на тях за 60лв но ги нямаше налични за моя модел и пак греда. Предложете нещо което ползвате и сте доволни. Замислям се за гумена стелка и за багажника ако има на прилична цена.Ето на този модел съм се спрял.Поздрави

https://stelkite.com/gumeni-stelki-za-audi-a4-94-00

Редактирано от zevsa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета взех чешки гумени стелки "Gumarny Zubri" и смея да кажа че са най-доброто което успях да пробвам(pettex,el torro и още няколко вида по-евтини които ми попаднаха). Масивна но гъвкава гума без мирис и чудесно пасване на "легена" на колата! Единствената забележка която имам е че копчетата не пасват съвсем точно. Предните стелки се разминават с милиметри а задни повече,но задните пасват перфектно и реално няма нужда да се закопчават. Всички които пробвах преди чешките бяха с разминаване в закопчаването което не мога да си обясня. Може да има малка разлика преди и фейслифт и фирмите да са взели за калъп първия модел а аз съм фейс лифт и да имат минимална разлика...не знам,гадая. При другите модели предните стелки бяха по-къси и това според мен е недостатък особено на шофьорската понеже когато краката са на педалите и има сняг или вода при шофиране всичко ще пада на мокета извън стелката което не ми хареса а тези си влизат достатъчно напред. Благодарности на Коко (Koko 100 C4) за съдействието! Весели Празници! 

IMG-c38d05aadfea44ed587ac64ccb518195-V.jpg

IMG-263049643be8a4185b6fbdc380410116-V.jpg

IMG-0ebfdb59280e30f7203f362377bf6fb3-V.jpg

IMG-12f4db30678ebcec966268094e884ee9-V.jpg

Редактирано от zevsa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...