Jump to content

Проблем Компресор ?


lizart95

Recommended Posts

Вчера се прибрирам и тъкмо да изгася климатроника и колата и забелязах ,че ECON свети (компресора е изключен) натиснах му копчето да го включа но нищо не се промени.Климатроника преди това беше нагласен да духа на 25-26 градуса .Преди това докъто карах съм убеден ,че беше пуснат компресора защо хвърлям по 1 поглед на климатроника от време на време и няма как да не видя че свети нещо в лявата му част.Днес пак я карах по същия маршрут отново работеше (екон не светеше) и реших да го направя на LO около километър по-късно спря (еcon светна).Прибрах се ,ставих я малко и пак я запалих и тръгна (Екон не светеше).Нито на ло нито на хи се върти перката на радиатора. Температурата вън според колата е 7 градуса вчера а днес е 11 градуса.Дали е заминал компресора или нещо друго е станало? 

Редактирано от lizart95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Закачи я на диагностика,най вероятно проблема е електрически.Виж на живи данни датчика за налягане на климатика.Или както го описваш е по вероятно нивото на фреона да е на границата и да ти прави тия номера

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.12.2019 г. at 19:42, arsenal88 написа:

 

Казаха ми ,че на диагностика нищо няма да излезе.Карах я в последствие с включен компресор около 20 км и нямаше този проблем(толкова ми беше пътуването).Ще я оправим напролет само да е здрав мотора и гумите да държат.

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...