Jump to content

Дебитомер


Иво_Стоянов

Recommended Posts

Здравейте имам Ауди а4 б6,  в движение ми светна чека и ми показа грешка p0102 ниски стойности на дебитомера пробвах да го почистя с спрей но на другия ден пак същата работа та си купих чисто нов дебитомер, изчистих грешката покарах го на следващия ден пак същото,някой имал ли е такъв проблем и може ли да ми каже какъв и къде е проблема,благодарско предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази грешка не индикира единствено неизправен дебитомер. Възможно е също така да има теч на въздух, както и окабеляването към дебитомера да е дало фира. Според мен - в случая по-скоро е теч на въздух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркуча който е от дебитомера към турбото е чисто нов на 1 седмица

Как мога да проверя буквата която влиза в дебитомера дали е наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Тогава виж наистина буксата на дебитомера. Тези букси са винаги многопинови, като при проверка с мултицет на едни от пиновете трябва да има точно специфицирано напрежение, а други да са без напрежение. При моите коли това става на контакт. Кои точно са тези пинове на твоята букса, какво точно трябва да е напрежението, дали проверката трябва да е на контакт и т.н. - провери сам в нета или пък някой с такава кола да напише, че в момента не ми се занимава да търся.

И друго, виж преди това и останалите въздуховодни маркучи - дали не са скъсани или недобре затегнати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...